حضور چشمگیر جامعه ورزش گیلان در راهپیمایی 22 بهمن

رشت - ایرنا - همزمان با حركت عظیم مردم گیلان در راهپیمایی 22بهمن، ورزشكاران این استان نیز با حضور چشمگیر خود، مسیر ورزشگاه شهید عضدی را به سمت میدان شهدای ذهاب رشت آغاز كردند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، مسوولان ادارات ورزش و جوانان گیلان ، ورزشكاران، مربیان، داوران، پیشكسوتان ورزش، روسا و سایر مسوولان هیات های ورزشی و سمن های جوان در شهرهای این استان در راهپیمایی 22 بهمن حضور گسترده ای دارند.

ورزشكاران گیلانی در این راهپیمایی باشكوه با در دست داشتن تصاویر امام خمینی (ره)، رهبر معظم انقلاب، رییس جمهوری، پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی و همچنین تصاویر شهدای انقلاب حمایت خود را از انقلاب و دستاوردهای آن نشان می دهند.

اكثر ورزشكاران بویژه رزمی كاران در این راهپیمایی با لباس ورزشی مخصوص به آن رشته حضور یافته و جلوه خاصی به این حضور داده اند.

جامعه ورزش استان گیلان مسیر راهپیمایی خود را از مقابل ورزشگاه شهید عضدی شهرستان رشت آغاز كرده اند تا در ادامه، به سایر اقشار مختلف مردم بپیوندند.

مدیركل ورزش و جوانان گیلان حضور در راهپیمایی22 بهمن را میثاق ملی دانست و گفت: وظیفه همه ما حضور گسترده در این راهپیمایی است تا دشمنان نظام بدانند پس از 36سال همچنان برای حفظ دستاوردهای انقلاب در صحنه هستیم.

'مسعود رهنما ' در گفت و گو با خبرنگار ایرنا عزت و اقتدار كنونی نظام اسلامی را مدیون خون شهدا و امام شهدا عنوان كرد و افزود: آمده ایم با حضور خود در راهپیمایی با آرمان های مقدس شهدا و همچنین امام راحل(ره) تجدید عهد نماییم.

وی اظهار كرد: مردم متدین و وفادار گیلان به خصوص جامعه ورزشی این استان نیز ، همسو و هماهنگ با سایر آحاد جامعه با بصیرتی مثال زدنی چون كوه ، پشتیبان اهداف متعالی این انقلاب جهانی و رهنمودهای پیامبرگونه بنیانگذار جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری می باشند.ك/3

7285/ 6158

سرخط اخبار استان‌ها