۱۹ بهمن ۱۳۹۳،‏ ۱۷:۲۷
کد خبر: 81498668
۰ نفر
تمرينات گلزني سرخپوشان در هواي بهاري درفشي‌فر

تهران - ايرنا - تيم فوتبال پرسپوليس در ادامه تمرينات خود، امروز يكشنبه تمرينات شادابي را در ورزشگاه درفشي‌فر پيگيري كرد.

به گزارش ايرنا از باشگاه پرسپوليس، سرخپوشان بعدازظهر يكشنبه تمرينات گلزني و شادابي را در دستور كار داشتند.

بازيكنان پس از صحبت‌هاي كادر فني، زير نظر مسعود مومني مربي بدنساز تيم، تمرينات بدنسازي، نرمشي و كششي را انجام داده و در اختيار سرمربي قرار گرفتند.

دروازه‌بانان زير نظر نادر باقري به تمرينات ويژه از جمله ارسال توپ به دروازه از بين آدمك‌ها پرداخته و آماده برنامه‌هاي بعدي كادر فني شدند.

ضياء عربشاهي و محمد برزگري دو بازيكن اسبق پرسپوليس در محل تمرين سرخپوشان حضور يافته و تمرينات تيم را زير نظر گرفتند.

مصطفي قنبرپور مشاور باشگاه نيز امروز در محل تمرين حضور يافت و با كادر فني و بازيكنان ديدار و گفتگو كرد.

محمود خوردبين سرپرست تيم فوتبال پرسپوليس ضمن هماهنگي‌هاي لازم در خصوص امور تيم، در محل تمرين حضور يافت و عملكرد بازيكنان را زير نظر داشت.

پيام صادقيان بدليل مصدوميت با هماهنگي كادر فني به استراحت و فيزيوتراپي پرداخت. رضا نوروزي مهاجم مصدوم سرخپوشان نيز با پزشك تيم تمرينات اختصاصي و دويدن را در دستور كار قرار داد.

كار با توپ و مرور تاكتيك‌هاي تيمي و تمرينات هدفمند، برنامه بعدي سرخپوشان بود. حميد درخشان، حسين عبدي و عليرضا امامي‌فر با زير نظر داشتن عملكرد بازيكنان، نكات لازم را به آنها يادآور مي‌شدند.

هواي مطبوع و بهاري ورزشگاه درفشي‌فر شرايط مطلوبي را براي بازيكنان به همراه داشت. تعدادي از هواداران و اصحاب رسانه نيز در ورزشگاه حضور داشتند و تمرينات را از نزديك مشاهده كردند.

تمرين گلزني با دو دروازه در دستور كار بازيكنان قرار گرفت و آنها پس از تك به تك شدن با دروازه‌بان‌ها به گلزني پرداختند. حميد درخشان با نشان دادن بهترين شرايط گلزني به بازيكنان، نكاتي را به آنها يادآور ‌شد.

فوتبال تحت فشار در نصف زمين انجام شد و سرعت اين بازي درون تيمي هواداران را به وجد آورده بود.

ژورائف مدافع ازبكي و مد نظر پرسپوليس، در تمرين امروز نيز حضور داشت و در كليه تمرينات تيمي شركت كرد. دويدن دور زمين و سرد كردن بدن‌ها زير نظر مسعود مومني آخرين بخش تمرين امروز بود.

شوت زني تادئو به سمت دروازه و تمرينات ويژه اين بازيكن برزيلي زير نظر مربي بدنساز انجام شد.

تيم فوتبال پرسپوليس در هفته بيستم ليگ برتر فوتبال روز جمعه در مشهد به مصاف پديده مي رود.

ورزشي(1)**1379

سرخط اخبار ورزش