رقابت های ووشو غرب آسیا با حضور 10 كشور در زاهدان آغاز شد

زاهدان - ایرنا - سومین دوره رقابت های ووشو غرب آسیا با حضور ورزشكاران 10 كشور، از امروز /یكشنبه/ در ورزشگاه امام علی(ع) زاهدان آغاز به كار كرد.

رییس هیات ووشو سیستان و بلوچستان در حاشیه مراسم آغاز این رقابتها در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: حدود 120ورزشكار، سرپرست و مربی از كشورهای آسیای میانه و غرب آسیا در این رقابت ها حضور دارند.

'عباس شیبك' افزود: 10 تیم از كشورهای قزاقستان، ازبكستان، پاكستان، یمن، تركمنستان، عراق، لبنان، سوریه، ایران و افغانستان در این دوره از رقابت ها به مصاف حریفان خواهند رفت.

وی گفت: دور اول و دوم رقابت های ووشوغرب آسیا دربندرعباس و زنجان برگزار شد و در سومین دوره آن به میزبانی زاهدان، حریفان در دو سبك ساندا و تالو از امروز تا 21 بهمن در ورزشگاه امام علی(ع) زاهدان به رقابت می پردازند.

رییس هیات ووشو سیستان و بلوچستان اظهار كرد: هفت نفر از ووشوكاران استان به نام های 'مهرداد جوشن پسند، ناصر شهركی، محمدرضا ریگی، اكبر سراوانی، امین سالاری و یعقوب قدرشناس' به همراه تیم ملی در این رقابت ها حاضر هستند.

سومین دوره رقابت های قهرمانی ووشو غرب آسیا امروز با حضور استاندار سیستان و بلوچستان، رییس فدراسیون ووشو ایران، شماری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی ، علمای شیعه و اهل سنت و قشرهای مختلف مردم افتتاح شد.

این رقابتها تا 21 بهمن در ورزشگاه امام علی(ع) زاهدان ادامه خواهد داشت.

3042/6081 /1596

سرخط اخبار ورزش