۱۵ بهمن ۱۳۹۳،‏ ۱۶:۰۳
کد خبر: 81493091
۰ نفر
وزیر اطلاعات: بازی با آبروی افراد به نام انقلاب ناپسند است

كاشان- ایرنا- وزیر اطلاعات گفت: دروغ، تهمت و بازی با آبروی افراد آبرودار، به نام انقلاب ناپسند است و از كسانی كه مسیرهای نادرست می روند می خواهیم دعواهای جناحی را كنار بگذارند و دست به دست هم دهند تا كشور را به عزت بیشتر برسانیم.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی روز چهارشنبه در مسجد صفاری كاشان اظهار كرد: دولت تدبیر و امید اهل شعارهای توخالی و جنجال نیست و شب و روز برای امید دادن به ملت تلاش و كار می كند.

وی تصریح كرد: در چند سال اخیر ادب صدمه دید و دولت تدبیر و امید تلاش دارد تا ادب به جامعه برگردد؛ خصوصیت دولت تدبیر و امید این است كه انقلاب را متعلق به همه دانسته و بحث چپ و راست را مثل تیم های ورزشی می داند.

وی این نوع نگاه را تفاوت دولت یازدهم با دولت های گذشته برشمرد و افزود: بحث های سیاسی و گلاویزهای 17 سال گذشته هیچ چیز عاید این ملت نكرد و این فضاها امتحان و تجربه ای برای همه بود.

وی با بیان این كه دولت تدبیر و امید می خواهد زیر چتر رهبری وحدت به جامعه برگردد، گفت: امروز سایه رهبری بر تمام كشور و جریان ها و سلایق سیاسی گسترده است و هنر این است كه سربازان زیر چتر ولایت را بیشتر كنیم.

وی گفت: اگر در این شرایط تحریم و كاهش قیمت نفت دولت بتواند مملكت را سرپانگهدارد هنر كرده و دولت تدبیر و امید در حال تلاش در این مسیر است.

وزیر اطلاعات حمایت از سرمایه گذار را الزامی و متفاوت از حمایت از سرمایه دار دانست و گفت: مردم باید در جامعه احساس امنیت كنند و وزارت اطلاعات امروز رسالت خود می داند فضای فعالیت اقتصادی و جامعه را از امنیت علمی، فرهنگی و اجتماعی برخوردار كند.

وزیر اطلاعات تاكید كرد: امروز تمام دشمنان انقلاب دست به دست هم داده اند، یك عده با تحریم و یك عده با كاهش قیمت نفت و هدف قرار دادن در آمد كشور می خواهند به انقلاب ضربه زنند اما این ملت نشان داده اند هرچه شرایط سخت تر شده اراده آنها نیز مصمم تر گشته است.

علوی با بیان این كه دولت تدبیر و امید تمام توانش را بكار گرفته تا قطار انقلاب به حركت خود ادامه دهد، تصریح كرد: در چنین شرایط سختی با همت مردم و تدبیر دولت، توانمندی علمی فرزندان انقلاب با پرتاب ماهواره «فجر» به رخ دشمنان كشیده می شود.

وی با تاكید بر لزوم حفظ وحدت و یكپارچگی در كشور افزود: در این شرایط و تنگناها هر چه دعواهای سیاسی كمرنگ تر و وحدت بیشتر شود دشمن مایوس تر می شود.

وزیر اطلاعات در سفر استانی كاروان تدبیر و امید به استان اصفهان به عنوان نماینده دولت روز چهارشنبه میهمان شهرستان های كاشان و آران و بیدگل است.

رییس جمهوری به همراه 12 وزیر كابینه خود در سیزدهمین سفر استانی امروز و فردا در اصفهان بسر می برد.

3009/ 6022