مسابقات بازي رايانه اي «پروانه، ميراث نگهبانان نور» برگزار مي شود

تهران-ايرنا- فرهنگسراي فناوري اطلاعات به مناسبت دهه فجر مسابقات بازي رايانه اي «پروانه، ميراث نگهبانان نور» (ويژه دانش آموزان) را برگزار مي كند.

به گزارش ايرنا از روابط عمومي فرهنگسراي فناوري اطلاعات، بازي رايانه‌اي «پروانه، ميراث نگهبانان نور» از معدود توليدات داخلي است كه در سطح استانداردهاي بين‌المللي توليد شده و مخاطبان غيرايراني را به عنوان بازار هدف در نظر گرفته است.

اين بازي گريزي است به سرگذشت اهالي گيتيما. نوجواني به نام «فاديا» متوجه تغييري عجيب در شهر خود «ناريا» مي‌شود. اين تغيير تهديدي خواهد بود براي همه گيتيما. موجوداتي عجيب سراسر ناريا را تسخير و بنا بر تخريب آن گذاشته‌اند. فاديا تمام توان خود را به كار مي‌بندد تا جلوي پيشرفت آنها را بگيرد اما چيزي كه از حضور اين مهمانان ناخوانده مهمتر است علت حضور آنهاست. چه چيز باعث به وجود آمدن اين موجودات شده است؟...

بازي رايانه اي «پروانه، ميراث نگهبانان نور» به عنوان بازي سال ايران در جشنواره بازي هاي رايانه اي 1393 تهران شناخته شد و هفت غزال زرين را از آن خود كرد.

مسابقات بازي رايانه اي «پروانه، ميراث نگهبانان نور» در راستاي معرفي محصولات فرهنگي جديد و حمايت از ساخت و توسعه بازي هاي ملي رايانه اي از 14تا 16 بهمن ماه ساعت 14 در فرهنگسراي فناوري اطلاعات برگزار مي شود.

علاقه مندان براي ثبت نام و شركت در اين مسابقات مي توانند به فرهنگسراي فناوري اطلاعات واقع در تقاطع خيابان هاي كارگر جنوبي و جمهوري مراجعه كنند و براي كسب اطلاعات بيشتر با شماره تلفن 66902138 تماس بگيرند.

تهرام/7245/1348