مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله: رسانه ها به كارآمدی نظام بپردازند

كرمان - ایرنا - مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله استان كرمان، گفت: دستاوردهای نظام بسیار زیاد است و انعكاس این دستاوردها روح امید را در دل مردم می ‌دمد و آستانه تحمل مشكلات را بالا می‌برد لذا مناسب است رسانه ‌ها به كارآمدی نظام بپردازند.

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی بسیج رسانه استان كرمان، حجت الاسلام محمدعلی محسن‌ زاده در جمع شورای مركزی بسیج رسانه استان، افزود: باید خدا را شكر كنیم كه اهداف نظام در عرصه داخلی، منطقه‌ ای و بین ‌المللی در حال رقم خوردن است.

وی خاطرنشان كرد: امروز عصر انفجار اطلاعات است و نمی ‌توانیم از ارتباطات جمعی صحبت كنیم ولی ابزار و امكانات ما لازم و كافی نباشد.

وی اظهار كرد: بسیج رسانه باید تلاش كند افرادی را كه با روحیه بسیجی همكاری می‌ كنند در راستای به روز شدن، مورد حمایت قرار دهد.

مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله كرمان گفت: مردم حق دارند از بهترین ‌ها در همه عرصه ‌ها برخوردار باشند و بسیج رسانه باید مطالبات مردم را منعكس كند.

وی افزود: آستانه تحمل انتقادات از سوی مسوولان پایین آمده و بسیج رسانه باید محلی برای انتقال حرف‌های مردم به مسوولان باشد.

حجت الاسلام محسن زاده تصریح كرد: اگر همه رسانه‌ها حرف حق مردم را منعكس و منتشر كنند، پشتوانه اجرایی پیدا می‌كند.

وی گفت: خواسته‌های مردم فقط اقتصادی نیست و مسایل دیگری مطرح است كه مهمتر هستند و وظیفه بسیج رسانه است كه با احقاق حق و مطالبه‌ گری عدالت در خدمت مردم باشد.

وی اظهار كرد: بسیج رسانه، زبان مردم در مطالبات و زبان نظام برای مردم باشد چرا كه عدم آگاهی مردم از خدمات شایسته نظام یكی از مشكلات است.

مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله گفت: ضعف عملكرد مدیران و مسوولان به حساب نظام گذاشته نشود و رسانه‌ ها با شفاف ‌سازی در این حوزه عمل كنند.

وی بیان كرد: افشای طلحه‌ ها، آسیب به نظام نیست و بیان حق و حقیقت برای دفاع از اسلام و نظام اسلامی از اهم واجبات است.

وی خطاب به اصحاب بسیج رسانه گفت: با مدیریت و روحیه جهادی و بسیجی به دفاع از اندیشه و افكار امام (ره) و نظام و قرآن بپردازید.

3029/3028