افشارزاده: جواب كی روش را می دهم/ چرا سازمان لیگ 4میلیارد استقلال را هزینه كرده است

تهران - ایرنا - مدیرعامل باشگاه استقلال تهران، گفت: كی روش در بدترین شرایط و بدون هیچ دلیلی از امیر قلعه نویی انتقاد كرده و مطمئن باشید فردا جواب او را خواهم داد.

بهرام افشارزاده روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا، گفت: روز گذشته به باشگاه استقلال رفتم و كار را بدست گرفتم. خوشبختانه در نبود من كار ها به خوبی انجام شده و هیچ مشكلی وجود ندارد.

وی در رابطه با انتقاد كی روش از امیر قلعه نویی و حمید درخشان، ادامه داد: جواب او را خواهم داد زیرا اصلا در شرایط خوبی برعلیه سرمربی ما موضع نگرفت. چرا كی روش باید بتواند برعلیه حمید درخشان و امیر قلعه نویی دو اسطوره فوتبال ایران اینگونه حرف بزند.

مدیرعامل باشگاه استقلال، گفت: امیر قلعه نویی پر افتخارترین مربی باشگاه استقلال و یكی از پیشكسوتان خوب ما است و اجازه نمی دهیم برعلیه او این چنین اظهار نظر شود.

وی با انتقاد از برنامه ریزی لیگ برتر و تغییر مسابقات لیگ برتر، اظهار كرد: قطعا به این برنامه ریزی معترض هستیم و این شیوه كار ما بسیار دشوار خواهد كرد.

وی تصریح كرد: ارزیابی برای تغییر زمان های مسابقات نشده و ای كاش مسئولان سازمان لیگ به روحیه ملی پوشان ما توجه می كردند.

افشارزاده در رابطه با مشكل مالی باشگاه استقلال، افزود: سعی می كنم تا فردا مشكل تیم را حل كنم و از دوستان زیادی برای حل این مساله كمك گرفته ام.

وی ادامه داد: مشكل ما در رابطه با مسایل مالی سازمان لیگ است. چرا آنها باید چهار میلیارد از پول ما را قبل از شروع فصل هزینه كنند.

مدیرعامل باشگاه استقلال، گفت: شرایط بسیار سختی داریم و تا حالا با 14 میلیارد ساخته ایم در حالی كه پیش بینی ما بیش از این ها بود.

وی در رابطه با مبلغ تعیین شده برای فروش باشگاه استقلال و پرسپولیس، گفت:‌ كسانی هستند كه می توانند این مبلغ را پرداخت كنند وبه اعتقاد من شرایط سازمان خصوصی سازی برای فروش این دو باشگاه بسیار خوب است.

وی تاكید كرد: اگر افرادی باشند كه نسبت به ورزش و اقتصاد اشراف داشته باشند می توانند بعد از سه سال تمام هزینه های خود را جبران كنند.

افشارزاده در پاسخ به این سئوال كه آیا توانسته بدهی های باشگاه استقلال را پرداخت كند؟ گفت: با كدام پول باید بدهی ها را پرداخت كنم؟ تا جایی كه توانستیم پول بازیكنان خارجی خود را دادیم تا از شكایت آنها در فیفا جلوگیری كرده باشیم.

وی در رابطه با اعتراض فدراسیون فوتبال كشورمان به حضور بازیكن دوپینگی عراق،‌ اظهار كرد: باید در كنفدراسیون فوتبال آسیا یك فرد فعال داشته باشیم و همچنین فكر می كنم اگر فدراسیون فوتبال كمی سریعتر عمل می كند موفق می شد.

مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد اینكه آیا در مجمع فدراسیون فوتبال به نتایج تیم ملی اعتراض خواهد كرد، گفت: باید تا آن موقع به جمع بندی برسم و سپس نظرات خود را بیان كنم.

ورزشی **9118**1590