سردار سلامی : خواب راحت را بزودی از چشم صهیونیست ها می گیریم

تهران - ایرنا - جانشین فرمانده كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاكید كرد: صهیونیست ها باید بدانند ما خلق نشده ایم كه آنها فرزندان ما را به شهادت برسانند و آنها امن و آرام زندگی كنند ، آنان بدانند بزودی خواب و راحت را از چشمان آنان خواهیم گرفت.

به گزارش خبرنگار دفاعی ایرنا این مطلب را سردار سرتیپ پاسدار حسین سلامی عصر سه شنبه در مراسم گرامیداشت سردار سرتیپ شهید محمدعلی الله دادی ، شهید جهاد مغنیه و شهدای حزب الله لبنان كه در مسجد امیرالمومنین (ع) در شهرك شهید محلاتی تهران برگزار شد، اعلام كرد.

وی خطاب به صهیونیست ها گفت: به آنها می گوییم ما انتقام خواهیم گرفت منتظر باشید اما زمان مكان و شدت آن را ما تعیین خواهیم كرد، آنان در هز زمان و مكانی آماده باشند و به پناهگاه های خود بروند چرا كه سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی و حزب الله لبنان حرف گزاف و بیهوده نمی زنند.

جانشین فرمانده كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این مراسم شهادت جمعی از سرداران و رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی و حزب الله را كه در مصاف با دنیای استكبار و رژیم صهیونیستی در قنیطره و در جوار بلندی های اشغالی جولان به شهادت رسیدند، تسلیت گفت و افزود: این شهدا به عنوان ستارگان نوظهور سپهر شهیدان مقاومت ظاهر شدند، ستارگان پرفروغ و بی غروبی كه از امروز به بعد فضای خاطرات ملت های مسلمان را سرشار از افتخار و امید برای پیروزی های بزرگ تر می كنند.

وی اضافه كرد: این شهدا افرادی هستند كه فاتحان باب جهاد و گشایندگان راه عزت مسلمانان شدند كه شهادت عارفانه آنان را به پیشگاه مقدس حضرت ولیعصر (عج) ‌و همه امت اسلام به ویژه ملت های مسلمان لبنان و ایران و رهبری معظم انقلاب اسلامی، دبیركل حزب الله لبنان، خانواده های معزز و والا مقام این شهیدان و سردار سرلشگر پاسدار قاسم سلیمانی تبریك و تسلیت می گوییم.

سردار سلامی با تاكید بر این كه سیمای نورانی این شهیدان می درخشد، افزود، شهید عماد مغنیه فردی بود كه نام او برای صهیونیست ها پیام آور مرگ بود، برای افرادی كه به تعبیر قرآن دوست دارند 100 سال عمر كنند، او بهترین یار مقاومت بود و فردی بود كه لبنان را به دژی تسخیر ناپذیر در مقابل رژیم صهیونیستی تبدیل و برای نقطه به نقطه سرزمین های اشغالی و سكونتگاه ها و حیات گاه ها صهیونیست ها آتش های مرگباری را پیش بینی كرده بود.

وی افزود، شهید عماد مغنیه فردی بود كه آیات الهی قرآن را به عنوان حقایق آسمانی بر روی زمین تفسیر كرده بود ، عماد مغنیه راه جهاد را گشود و جهاد مغینه راه عماد را پیمود و این دو در بهشت سرافرازانه به یكدیگر ملحق شدند تا لباس عزت بر قامت امت اسلام همچنان زینت بخش باقی بماند زیرا كه اگر جهاد ترك شود خداوند لباس ذلت را بر تن ترك كنندگان جهاد خواهد پوشاند.

سردار سلامی با بیان این كه سردار سرتیپ پاسدار حاج محمدعلی الله دادی نیز سرداری بود كه فرزند امت اسلام لقب گرفت، افزود: زیرا این شهید سرافراز سپاه اسلام مرزهای جغرافیایی را برای دفاع از حریم اسلام نادیده گرفت ، او غیرت علوی را منطق و منش خود قرار داد و نمی توانست تحمل كند كه فرزندان غزه فلسطین و سوریه زیر آتش شیاطین عصر حاضر به شهادت برسند و مصیبت ببینند.

این مقام سپاه گفت: شهید الله دادی دارای این غیرت ، حمیت ، تعصب با شور و شعور بود ، او یك فرد عادی نبود تراكم و فشرده و عصاره یك مجاهد در راه اسلام و اهل بیت (ع) بود.

وی یادآور شد سردار الله دادی در مكتب امام راحل و رهبری عزیر انقلاب اسلامی درس جهاد و شهادت را آموخته بود و سرتاسر دوران جوانی خود را در جبهه های جنگ برای مقابله با دشمنان اسلام ، نظام اسلامی و انقلاب طی كرده بود.

جانشین فرمانده كل سپاه افزود: شهید الله دادی برای همه ما تندیسی از تمام فضیلت ها بود ، از تواضع ، مهربانی ، آرامش ، صداقت ، اخلاص ، جوانمردی ، ایمان و شكوه تمام فضایل انسانی را در سیمای او می شد دید و تجسم كرد ، او یك انسان بزرگ بود و سرانجام به آنچه لیاقت آن را داشت رسید.

سردار سلامی گفت: در جریان شهادت این سردار ایرانی و شماری از رزمندگان حزب الله لبنان دیدیم كه خون یك سردار ایرانی و شماری از جوانان لبنانی در هم آمیخت تا افق های بلند اندیشه امام راحل ، رهبری معظم انقلاب اسلامی و مرزهای این انقلاب بزرگ از جغرافیای ایران اسلامی گذشت و جهان اسلام به هم متصل شد.

وی افزود: امروزه دیگر مرزها تعیین كننده هویت و شخصیت ملت های مسلمان نیست و جهاد در راه خدا سرزمین و جغرافیا نمی شناسد چرا كه خداوند در قرآن مجید فرموده است با دشمنان خدا بجنگید و این منطق قرآن است.

وی با اشاره به اینكه دشمنان عادت كرده بودند كه دهها سال‌ سرمایه‌ های مسلمانان را به یغما ببرند، یادآور شد: امروز جهان اسلام بیدار شده است و دشمنان نمی‌ توانند آرام و مطمئن در یك خیابان قدم بردارند.

سردار سلامی خاطر نشان كرد: امروز واقعیت هایی در جهان رخ داده كه ذهن ما هنوز قادر به درك آنها نیست اما آمریكا و اروپا هر روز مرگ جدیدی را تجربه می‌كنند.

جانشین فرمانده كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: زمانی آمریكا هرگاه اراده می‌كرد پس از چند روز یك كشور اسلامی را اشغال می‌كرد اما امروز دیگر یارای بیان این آرزو را ندارد چه برسد كه بتواند بر روی زمین نیروی حركت دهد.

سردار سلامی با اشاره به اینكه اراده اصلی امروز از‌ آن انقلاب اسلامی و تفكرات آن است، گفت:‌ آمریكا نتوانست از شكست رژیم صهیونیستی در چهار جنگ جلوگیری كند، آنها نتوانستند در سوریه مداخله نظامی كنند در حالی كه پیشتر همواره تهدید خود را اعلام كرده و سپس اعمال می‌كردند.

وی از تشكیل ارتش بزرگ مردمی در لبنان و سوریه سخن گفت و آن را نشانه قدرت یافتن جهان اسلام خواند و تصریح كرد: این نشانه افول آمریكاست.

مراسم گرامی داشت شهادت سردار سرتیپ پاسدار « محمدعلی الله دادی » با حضور مقامات لشكری و كشوری عصر امروز در مسجد امیرالمومنین (ع) در شهرك شهید محلاتی در شرق تهران برگزار شد.

اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری، سردار سرلشكر پاسدار قاسم سلیمانی، سردار سرتیپ پاسدار اسماعیل احمدی مقدم، سردار سرلشكر پاسدار سید یحیی صفوی، سردار سرتیپ پاسدار امیرعلی حاجی زاده، سردار سرتیپ پاسدار حسین سلامی، سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف،عدنان محمود سفیر سوریه در تهران ، محمد خدادی مدیر عامل خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) و عبدالله صفی الدین نماینده حزب الله لبنان در تهران از جمله افراد حاضر در این مراسم بودند.

در این مراسم همچنین حسین شیخ الاسلام مشاور امور بین الملل رییس مجلس شورای اسلامی، غضنفر ركن آبادی سفیر سابق ایران در لبنان ، حجت الاسلام والمسلمین علی شیرازی مسوول نماینده ولی فقیه در سپاه قدس حضور داشتند.

سردار سرتیپ محمد علی الله دادی شهید جغرافیای مقاومت اسلامی است كه هفته گذشته در دفاع از حرمین و مردم مظلوم سوریه در قنیطره از سوی نظامیان اشغالگر رژیم صهیونیستی همراه با جمعی از اعضای حزب الله لبنان به شهادت رسید.

اجتمام(3)**9303**1540**1436