28 طرح مختلف در مياندوآب آماده بهره برداري شد

مياندوآب، مهاباد - ايرنا - فرماندار مياندوآب گفت: به مناسبت دهه مبارك فجر امسال 28 طرح در زمينه هاي مختلف در اين شهرستان به بهره برداري مي رسد.

سيف‌ الله مطلبي روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: اين طرح ها در زمينه هاي عمراني، توليدي، بهداشتي و درماني و با اعتبار هزينه شده 136 ميليارد ريال در اين شهرستان آماده بهره برداري شده اند.

وي ادامه داد: با بهره ‌برداري از اين طرحها بيش از 25 هزار نفر از مزاياي آن بهره ‌مند مي شوند.

مطلبي آبرساني به 13 روستا در بخش مركزي شهرستان مياندوآب، گازرساني به چهار روستا، افتتاح ساختمان مركز بهداشتي و درماني، ساختمان اداره تامين اجتماعي، آسفالت راه هاي روستايي، طرح هاي عمران شهري و بنياد مسكن را از مهمترين پروژه‌هاي مورد افتتاح عنوان كرد.

وي افزود: علاوه بر اين 10 طرح توليدي نيز با سرمايه گذراي بيش از 100 ميليارد ريال و اشتغال‌زايي افزون بر 100 نفر نيز به مناسبت گراميداشت دهه‌ فجر در اين شهرستان به بهره برداري مي رسد.

فرماندار مياندوآب اضافه كرد: براي برگزاري مطلوب برنامه هاي گراميداشت پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي امسال در مياندوآب 17 كميته تخصصي در قالب ستاد گراميداشت دهه ‌فجر در اين شهرستان تشكيل شده است.

وي يادآوري كرد: برنامه هاي اين ايام پيش بيني شده است با شكوه هرچه تمامتر علاوه بر مناطق مختلف شهر در بيش از 200 روستاي اين شهرستان نيز برگزار ‌شود.

شهرستان مياندوآب با بيش از 250 هزار نفر جمعيت در جنوب آذربايجان غربي و 116 كيلومتري مركز استان واقع شده است.

584/581

سرخط اخبار استان‌ها