تهران - ایرنا - دور یك شانزدهم رقابت های فوتبال جام حذفی انگلیس (اف ای كاپ) شامگاه جمعه با توقف منچستریونایتد مقابل حریف گمنام كمبریج یونایتد آغاز شد.

به گزارش ایرنا، در این دیدار تیم های كمبریج یونایتد (دسته دوم) و منچستریونایتد به مصاف هم رفتند كه در پایان تلاش دو تیم نتیجه ای نداشت و دیدار با تساوی بدون گل خاتمه یافت. در نتیجه دیدار در ورزشگاه اولد ترافورد تكرار خواهد شد.

در ادامه این رقابت ها روز شنبه بلكبرن (چمپیونشیپ) با سوآنسی سیتی ، ساوتهمپتون با كریستال پالاس، چلسی با بردفورد سیتی (دسته یك) ، داربی كانتی (چمپیونشیپ) با چسترفیلد (دسته یك)، پرستون نورث اند (دسته یك) با شفیلد یونایتد (دسته یك) ، بیرمنگام (چمپیونشیپ) با وست برومویچ ، كاردیف سیتی (چمپیونشیپ) با ردینگ (چمپیونشیپ) ، تاتنهام با لسترسیتی ، ساندرلند با فولام (دسته چمپیونشیپ) ، منچسترسیتی با میدلزبورو (چمپیونشیپ) و لیورپول با بولتون (چمپیونشیپ) دیدار می كنند.

در ادامه این رقابت ها روز یكشنبه بریستول سیتی (دسته یك) به مصاف وستهام می رود، استون ویلا با بورنماوث (چمپیونشیپ) دیدار می كند و برایتون (چمپیونشیپ) با آرسنال مصاف می دهد.

راچدیل (دسته یك) و استوك سیتی نیز روز دوشنبه آخرین دیدار دور یك شانزدهم رقابت های فوتبال جام حذفی انگلیس را برگزار می كنند.

ورزشی**1590

سرخط اخبار ورزش