پیام وزیر اطلاعات به مناسبت شهادت سردار سرتیپ پاسدار محمدعلی الله دادی

تهران - ایرنا- وزیر اطلاعات روز دوشنبه به مناسبت شهادت سردار پاسدار محمدعلی الله دادی در حمله هوایی رژیم متجاوز صهیونیستی، پیامی صادر كرد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت اطلاعات؛ متن پیام حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمود علوی بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا ۚ بَل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَ»

شهادت مزد مجاهدت در راه خداست كه حضرت حق به جبران سالها از خود گذشتگی و اخلاص انسانهای بزرگ پاداش می دهد.

بار دیگر حمله هوایی رژیم متجاوز صهیونیستی به خاك كشور سوریه و به شهادت رسانیدن سردار سرتیپ پاسدار محمد علی الله دادی و تنی چند از رزمندگان حزب الله لبنان كه در مقابله با جبهه كفر در حال انجام وظیفه مستشاری برای كمك به دولت و ملت مظلوم سوریه در مقابله با تروریست‌های تكفیری- سلفی بودند چهره تروریستی اسرائیل را بیشتر نمایان ساخت.

خون پاك این شهدای مظلوم، همدستی رژیم صهیونیستی و تروریست های تكفیری را افشاء ساخت. تكفیری ها این سربازان گوش به فرمان صهیونیست با دستور اربابان خود عملیات های تروریستی انجام و دستگاه های تبلیغی تحت سیطره آنها پروژه اسلام هراسی را راه انداخته و به خیال خود می توانند جهان تشنه اسلام ناب را از دین نجات بخش جهان و رسول رحمت (ص) دور سازند.

اینجانب شهادت سردار سرتیپ پاسدار محمد علی الله دادی از یادگاران دوران دفاع مقدس و تنی چند از حزب الله لبنان را به حضرت ولی عصر عجل الله تعالی ، مقام معظم رهبری دام ظله العالی ، ملت شریف ایران ، لبنان ، همرزمان و خانواده های معزز این شهدای مظلوم تبریك و تسلیت عرض نموده و علو درجات را برای آنها از درگاه خداوند متعال خواهانم.

شبد** 3404