هدف صهیونیست ها تضعیف محور مقاومت علیه تروریسم و اشغالگری است

تهران - ایرنا - رییس كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پیامی خطاب به دبیركل حزب الله لبنان در پی حمله هوایی رژیم صهیونیستی به استان قنیطره در جنوب سوریه، گفت: جنایت صهیونیست ها درجنوب سوریه با هدف تضعیف محور مقاومت علیه تروریسم و اشغالگری در منطقه صورت می گیرد.

به گزارش ایرنا از خانه ملت، «علاءالدین بروجردی» در پیامی خطاب به «سید حسن نصرالله» دبیركل حزب الله لبنان شهادت تعدادی از مجاهدین حزب الله در حمله تروریستی هوایی رژیم صهیونیستی به استان قنیطره در جنوب سوریه را تبریك و تسلیت گفت.

وی درپیام خود آورده است: با كمال تاسف و تاثر از خبر شهادت تعدادی از مجاهدین حزب الله لبنان از جمله آقای جهاد مغنیه فرزند مبارز بزرگ شهید عماد مغنیه در حمله تروریستی هوایی رژیم صهیونیستی به استان قنیطره در جنوب سوریه مطلع شدم؛ این جنایت شنیع و نفرت انگیز در تباین آشكار با قوانین و مقررات بین المللی كه به كرات از سوی اشغالگران جنگ طلب صهیونیست تكرار شده است با هدف تضعیف محور مقاومت علیه تروریسم و اشغالگری در منطقه صورت می‌گیرد.

وی ضن محكوم كردن شدید این جنایت جدید و اقدام تروریستی صهیونیست‌ها، شهادت مبارزان سلحشور و قهرمان حزب الله لبنان را به ملت مقاوم و شهید پرور لبنان و حزب الله تبریك و تسلیت گفت.

بروجردی در این پیام اضافه كرده است: بر این باورم كه خون این عزیزان ضامن بقای حركت مبارك مقاومت در برابر سیاست‌های سیاه استكباری رژیم صهیونیستی و همدستان تكفیری آن ها و موجب آبیاری درخت تنومند ایثار و ایستادگی رزمندگان مقاوم حزب الله لبنان خواهد شد. این سنت الهی و كلام معصوم بدون تردید محقق خواهد شد كه «یوم المظلوم علی الظالم اشد من یوم الظالم علی المظلوم» بدون تردید رزمندگان دلیر حزب الله انتقام سختی از صهیونیست‌ها خواهند گرفت و پاسخ پشیمان كننده‌ای به آنان خواهند داد.

سیام(1)**9189**1449