اهانت به مقدسات، جنگ صليبي مدرن است

تهران- ايرنا- دبير كل حزب موتلفه اسلامي اهانت نشريه فرانسوي به پيامبر اسلام(ص) را تكميل پروژه اسلام هراسي دانست و گفت: آنها جنگ صليبي مدرن را كليد زدند و ما بايد در كنار پيامبر(ص) باشيم.

به گزارش ايرنا، روابط عمومي حزب موتلفه اسلامي اعلام كرد، «محمد نبي حبيبي» در پايان نشست دبيران اين حزب افزود: اهانت نشريه فرانسوي شارلي ابدو به پيامبر(ص) تكميل پروژه اسلام هراسي غرب و به ويژه آمريكاست؛ بايد در برابر اين پروژه ايستاد و در برابر اين شرارت با استعانت از خداوند متعال و استفاده از ظرفيت مسلمانان با آن ها مقابله كرد.

حبيبي تصريح كرد: تروريسم رسانه‌اي غرب با اهانت به مقدسات اسلام و به ويژه پيامبر گرامي اسلام راه افتاده است؛ آن هم با شعار «من هم شارلي هستم» متأسفانه در ايران كساني كه پروژه اهانت به مقدسات را نمايندگي مي‌كنند به اين جريان پيوسته‌اند و با افتخار در صفحه اول روزنامه اين شعار را تكرار مي‌كنند.

وي افزود: هيأت نظارت بر مطبوعات به ويژه دولت نيز بايد صريحا اعلام موضع كنند.

دبير كل حزب موتلفه اسلامي بيان داشت: اكنون موج عظيمي در دنياي اسلام به راه افتاده است تا در برابر طراحان جنگ صليبي بايستند؛ هفته‌ گذشته راهپيمايي در پاريس به بهانه مبارزه با تروريسم برگزار شد كه روسياه‌ترين تروريسم جهان يعني نتانياهو در صف اول راهپيمايان بود.

حبيبي ادامه داد: فراموش نكرده ايم كه جورج بوش رييس جمهوري آمريكا بعد از حادثه 11 سپتامبر به صراحت گفت؛ ما در آغاز يك جنگ صليبي مجدد هستيم و نخست وزير فرانسه چند سال پيش گفت ما در افغانستان مشغول جنگ صليبي هستيم.

وي افزود: اكنون اسلام عالم‌گير شده است و زيباترين و جذاب‌ترين چهره در جهان كنوني چهره پيامبر اسلام است. بر اساس آمارهاي رسمي نام زيباي «محمد» پرطرفدارترين و پرتكرارترين نام در همه جهان است. مشركين و كفار پس از 1400 سال دوباره سر از خاك برآورده‌اند و بناي مبارزه را با آرمان هاي الهي و رهايي‌بخش پيامبر(ص) آن هم به تحريك صهيونيست‌ها گذاشته اند.

دبير كل حزب موتلفه اسلامي تصريح كرد: ملت ها و دولت هاي اسلامي بايد فكري براي اين توطئه بكنند و در صف اول مبارزه با اين پديده بايستند.

حبيبي با محكوم كردن هر نوع از تروريسم گفت: غرب نمي‌تواند تروريسم در سوريه، عراق و لبنان را خوب اما در پاريس و بروكسل بد بداند! سياست يك بام و دو هوا را تا چه زماني مي‌خواهند ادامه دهند؟

وي افزود: غرب بايد دست از حمايت تروريسم بردارد و به نقض حقوق بشر در اين باره پايان دهد. دهها هزار نفر در آفريقا و آسيا بويژه در سرزمين هاي اشغالي قرباني تروريسم هستند.

سيام**7261**1429

سرخط اخبار سیاست