فرماندار شيراز با خانواده پنج قلوهاي شيرازي ديدار كرد

شيراز- ايرنا- فرماندار شهرستان شيراز بمنظور بررسي مشكلات خانواده پنج قلوي شهر شيراز با حضور در منزل آنان از نزديك در جريان نحوه نگهداري از اين پنج قلوها و نيازهاي پيش رويشان قرار گرفت .

به گزارش ايرنا، باتوجه به تولد پنج قلوها، سه پسر و دو دختر در شيراز و لزوم بررسي و رسيدگي به شرايط و وضعيت آنها از لحاظ معيشتي و درماني، مصطفي اميري فرماندار شهرستان شيراز با حضور در منزل پنج قلوهاي تازه متولد شده، ضمن تبريك به اين خانواده، مسايل و مشكلات آنان را مورد بررسي قرار داد.

اميري فرماندار شهرستان شيراز شخصا تمام مخارج و هزينه هاي كامل 'ابوالفضل' يكي از اين پنج قلوها را تا دوسالگي بر عهده گرفت.

همچنين ديگر خيرين حاضر در جلسه نيز به مدت دوسال، تمام مخارج و هزينه هاي مربوط به چهار تن ديگر از اين پنج قلوها را متقبل شدند و مقرر شد اين خانواده تحت پوشش كميته امداد امام خميني(ره) قرار گيرد.

فرماندار شيراز ضمن تقدير و تشكر از خيريني كه اين هزينه را متقبل شدند به خاطر انجام اين كار نيك و بزرگ، برايشان خير و بركت مضاعف را از خداوند بزرگ خواستارشد.

در پايان نمايندگان فرماندار باحضور در بيمارستان محل بستري نوزادان و مادرآنها، از نزديك پيگير وضعيت رسيدگي و درمان آنان شدند كه ضمن اعلام رضايت از نحوه خدمت رساني و رسيدگي پرسنل بيمارستان، از آنان نيز تقدير و تشكر بعمل آمد.

درحال حاضر حال عمومي اين پنج قلوها و مادرشان خوب بوده و در سلامت كامل به سر مي برند.ك/2

7374/ 667

سرخط اخبار استان‌ها