استاندار اردبيل خواستار ايمن سازي راه هاي استان شد

اردبيل - ايرنا - استاندار اردبيل خواستار ايمن سازي راه هاي استان شد.

به گزارش روز يكشنبه ايرنا از روابط عمومي استانداري اردبيل ، مجيد خدابخش در جلسه كميسيون ايمني جاده اي و بررسي مسائل ايمني حمل و نقل و ترافيك استان بر لزوم هماهنگي دستگاه هاي اجرايي ذيربط در بحث ايمني راه ها و تصادفات جاده اي تاكيد كرد و افزود: از دستگاه ها و سازمان هاي مرتبط انتظار مي رود در مسائل مربوط به اين حوزه با تعامل ، هم افزايي و به صورت هماهنگ و جدي عمل كنند.

وي نامناسب بودن وضعيت جاده ها را يكي از عوامل وقوع تصادفات رانندگي دانست و گفت: ارگان هاي ذيربط بايد براي اصلاح نقاط حادثه خيز و كاهش وقوع تصادف رانندگي و تلفات ناشي از آن دست به دست هم داده با هماهنگي و مشاركت يكديگر اقدامات اساسي را در اين زمينه داشته باشند.

وي همچنين بر رفع 27 اشكالات ايمني و امنيتي محورهاي ارتباطي استان تاكيد كرد و افزود: با بررسي هاي كارشناسي مشكلات و نارسايي هاي دو محور حادثه خيز اردبيل ، سرچم و اردبيل ، مشگين شهر به صورت فني و كارشناسي مورد بررسي قرار مي گيرد تا نسبت به رفع اين معايب اقدام لازم از سوي دستگاه هاي دخيل انجام شود.

استاندار اردبيل همچنين با اشاره به اين كه بايد نسبت به ايمن سازي اين محور مواصلاتي استان بايد تلاش مضاعفي داشته باشيم خواستار اجرايي شدن مسير مزرعه ، لوشان از سوي دستگاه متولي شد.

وي در بخش ديگري از سخنان خود رفع مشكل آنتي دهي تلفن همراه در محور اردبيل ، سرچم را يادآور شد و گفت: در زمينه انتقال برخي تاسيسات به ويژه تيرهاي برق ، مسيرهاي گاز رساني و همچنين تكميل سه مجتمع بين راهي در اين مسير براي ارائه خدمات بهتر به هموطنان ارگان هاي مرتبط بايدد همكاري جدي داشته باشند.

8123/594/530

سرخط اخبار استان‌ها