جيب بر حرفه اي در كرمانشاه به دام افتاد

كرمانشاه - ايرنا - فرمانده انتظامي شهرستان كرمانشاه از به دام افتادن جيب بر حرفه اي در كرمانشاه با بيش از 13 فقره جيب بري خبر داد.

سرهنگ 'رضا شيرزادي' روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا، اظهار كرد: با هوشياري پليس كرمانشاه، جيب بر حرفه اي كه در نقاط مختلف سطح شهر اقدام به سرقت و جيب بري مي كرد شناسايي و دستگير شد.

وي افزود: هنگامي كه ماموران كلانتري 15 در بازار كفش فروشي ها در حال گشت زني بودند فردي به ماموران پليس مراجعه و از يك جيب بري كه برايش اتفاق افتاده بود، خبر مي دهد.

سرهنگ شيرزادي ادامه داد: بلافاصله پس از دريافت اين گزارش عوامل گشت پليس در محل وقوع حادثه حاضر و با جستجو در اطراف و محل وقوع سرقت موفق به شناسايي و دستگيري جيب بر مي شوند.

فرمانده انتظامي شهرستان كرمانشاه تصريح كرد: متهم پس از انتقال به اداره آگاهي به 13 فقره جيب بري و سرقت محتويات داخل خودرو اقرار كرد، هرچند تحقيقات در خصوص شناسايي ساير مال باختگان و سرقت هاي احتمالي ديگر ادامه دارد.

وي در پايان به مردم توصيه كرد تا در اماكن عمومي و شلوغ مراقب وجوه نقد، گوشي تلفن همراه و ساير اموال باارزش داخل جيب يا كيف خود باشند و از نشان دادن موجودي همراه خود خودداري نمايند.

7458/567

سرخط اخبار استان‌ها