مسافران پرواز اصفهان - مشهد از سفر بازماندند

اصفهان - ایرنا - مسافران پرواز اصفهان به مشهد، جمعه شب پس از چهار ساعت تاخیر، از سفر بازماندند.

به گزارش ایرنا و به نقل از مسافران، شب گذشته پرواز شركت هواپیمایی ایران ایر با شماره 390 كه قرار بود ساعت 20:10 از اصفهان به مشهد برود، لغو شد.

با وجود آنكه علت لغو پرواز شرایط نامساهد جوی فرودگاه مشهد عنوان شد ولی مسافران تا ساعت 12 در فرودگاه سرگردان بودند و سپس مسوولان فرودگاه از آنها خواستند كه به منزل بروند.

این در حالیست كه بسیاری از مسافران برای كارهای ضروری عازم مشهد بودند ولی فرودگاه و آژانسهای پرواز در قبال لغو سفر هیچ تعهدی برای هماهنگی آنها برای اولین پرواز روز بعد نكردند.

در این حال یك مسوول فرودگاه اصفهان با تایید لغو پرواز شب گذشته اصفهان به مشهد به دلیل مه گرفتگی فرودگاه مقصد اظهار كرد: مسوولان برای تامین جایگزین این پرواز در امروز اقدام كرده اند و به مسافران اطلاع رسانی می شود.

وی تصریح كرد: به دلیل متغیر بودن شرایط جوی و احتمال فراهم شدن امكان پرواز، نمی توان در چنین مواردی كه مشكل جوی بسیار جدی وجود ندارد از پیش پرواز را لغو كرد.

یازدهم دی نیز پرواز شركت هواپیمایی تابان در مسیر اصفهان، كیش به سبب انجام پرواز جایگزین در مسیری دیگر، با پنج ساعت و 30 دقیقه تاخیر مواجه شد.

بسیاری از مسافران این پرواز نیز در تماس با ایرنا از سرگردانی در فرودگاه خبر دادند و این در حالی بود كه علت تاخیر پرواز به مسافران اطلاع داده نشده بود.

ت/510/ 607