سردار احمدی مقدم: ایران نقطه اتكای كشورهای منطقه در مبارزه با ناامنی است

تبریز - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به برقراری امنیت كامل در كشور گفت: این اقتدار، ایران اسلامی را به نقطه اتكا و پشتیبان كشورهای منطقه در مبارزه با ناامنی تروریست ها تبدیل كرده است.

سردار اسماعیل احمدی مقدم روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران در تبریز افزود: خوشبختانه با هوشیاری و آمادگی كامل همه دستگاه های امنیتی، دفاعی و انتظامی، اشرافیت خوبی بر مرزهای كشور وجود دارد و امنیت به طور كامل برقرار است.

وی با اشاره به پیروزی های اخیر نیروهای مردمی و ارتش عراق بر تروریست ها گفت: تحولات در كشور عراق به گونه ای رقم خورده كه تهدیدات تروریست ها را از مرزهای كشور ما دور كرده است.

سردار احمدی مقدم با اشاره به نزدیك شدن تروریست ها تا حدود 40 كیلومتری مرز ایران در محدوده قصر شیرین در غرب كشور، ادامه داد: این منطقه توسط نیروهای مسلح و مردمی عراق پاكسازی شد.

وی تاكید كرد: با تلاش و تعامل دستگاه های امنیتی، انتظامی و اطلاعاتی هیچ گونه نگرانی از بابت امنیت مرزهای غربی كشور وجود ندارد و همه چیز در كنترل است.

فرمانده نیروی انتظامی گفت: با وجود ایجاد فاصله مسافتی از مرزهای كشور تروریست ها همچنان تلاش می كنند تا در كشور ما نیز عملیاتی داشته باشند كه با دقت و مراقبت نیروی های امنیتی تا كنون چنین توفیقی پیدا نكرده اند.

فرمانده نیروی انتظامی به منظور افتتاح نخستین بیمارستان ناجا در منطقه شمالغرب كشور به تبریز سفر كرده است.

6120/245/686