كارگرپيشه: برد و باخت جزئي از ورزش حرفه اي است

اروميه - ايرنا - مدير فني باشگاه شهرداري اروميه گفت: برد و باخت جزيي از ورزش حرفه اي است و شكست مقابل نوين كشاورز چيزي از ارزشهاي تيم اروميه را كم نمي كند.

'يدالله كارگرپيشه' عصر روز چهارشنبه پس از شكست 3 بر 1 تيم شهرداري اروميه مقابل نوين كشاورز تهران در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: تيم شهرداري اروميه طي سه هفته گذشته و پس از جدايي سعيد معروف و وارد شدن شوك ناگهاني، در ادامه نيز دچار يك سري مشكلات در خصوص مصدوميت بازيكنان شده است كه در بازي امروز با مصدوميت نابهنگام ميلاد عبادي پور شدت گرفت.

وي اظهار كرد: مصدوميت پاي وحيد سيد عباسي، مصدوميت دست حامد رضايي، مصدوميت مچ پاي پوريا فياضي پس از حادثه تصادفي كه برايش رخ داده بود از جمله مواردي است كه مي تواند تا حدودي بر روحيه بازيكنان تيم تيم تاثير منفي بگذارد.

كارگرپيشه گفت: ما در مقابله با نوين كشاورز پوريا فياضي را در اختيار نداشتيم و متاسفانه در ادامه عبادي پور را كه يكي از تاثيرگذارترين بازيكن داخل زمين به حساب مي آيد را از دست داديم كه اميدوارم بزودي سلامتي خود را به دست آورد.

مدير فني باشگاه شهرداري اروميه گفت: ما نبايد با يك باخت همه چيز را از دست رفته حساب كنيم چرا كه تيم شهرداري اروميه همچنان قدرت برتر گروه 2 لقب گرفته و توانايي كسب موفقيت در ادامه اين ديدارها را دارد.

كارگرپيشه گفت: پاسور ايتاليايي عملكرد خوبي در اين ديدار داشت و با وجود اينكه فقط در دو جلسه از تمرينات تيم اروميه شركت كرده و هنوز با بازيكنان هماهنگ نيست در بازي مقابل نوين كشاورز بسيار خوب كار كرد.

وي ادامه داد: اشتباهات فردي بازيكنان ما در اين ديدار بيشتر به چشم مي خورد كه اين امر در بازي هاي بعدي به راحتي قابل جبران است و مطمئنا آناليزور و كادر فني در اين خصوص صحبت هاي لازم را با بازيكنان مي كنند.

كارگرپيشه در خصوص درگيري لفظي ورميليو با بازيكن تيم نوين كشاورزي و گرفتن كارت زرد توسط اين بازيكن ايتاليايي را يك كار غير حرفه اي دانست و افزود: اين مسئله به هيچ وجه نبايد در تيم اروميه و ليگ ايران مشاهده شود و كادر فني بايد از اين بازيكن بخواهند كه از مسائل اجتناب كند چرا تبعات منفي آن به تيم برمي گردد.

وي ادامه داد: مطمئنا هواداران واليبال بلد استان و شهر اروميه به خوبي مسائل و مشكلات تيم شهرداري اروميه را درك مي كنند و من به آنها اطمينان مي دهم كه اين مشكلات زودگذر است و ما در ادامه به خصوص در بازيهاي پلي آف همچنان قدرت واليبال اروميه را كه عنوان 'شهر عشاق واليبال' را با خود يدك مي كشد به رخ حريفان مي كشيم و از هواداران مي خواهم همچنان مثل هميشه يار و ياور تيم محبوب خود در سالن شش هزار نفري اروميه باشند.

تيم شهرداري اروميه در هفته نهم رقابتهاي ليگ برتر كشور با نتيجه 3 بر 1 مقابل نوين كشاورز تن به شكست داد.

در اين ديدار كه تيم نوين كشاورز در خانه واليبال تهران ميزبان شهرداري اروميه بود موفق شد با امتيازهاي 25بر19، 25بر22 و 25بر21 در ست هاي اول، دوم و چهارم برابر شهرداري به پيروزي برسد و ست سوم را با امتياز 25بر22 به ميهمان خود واگذار كرد.

شهرداري اروميه با وجود قبول اين شكست همچنان با 21 امتياز در صدر گروه دو اين رقابتها باقي ماند.

اين تيم در هفته دهم اين رقابتها مهمان تيم متين ورامين است.

7126/581

سرخط اخبار استان‌ها