توجه به بهداشت محيط از حساسيت و اهميت ويژه اي برخوردار است

بندرعباس- ايرنا- فرماندار بندرعباس با بيان اينكه رعايت بهداشت محيط نقش بسزايي در كنترل عوامل بيماري زا در جامعه دارد، گفت: در همين راستا توجه به امر بهداشت محيط در شهرستان از حساسيت و اهميت خاصي برخوردار است .

به گزارش خبرنگار ايرنا، 'احمد پويافر' روز چهارشنبه در نشست كارگروه سلامت و امنيت غذايي بندرعباس اظهار داشت: ارتقاء و پيشبرد سطح سلامت شهروندان و بهداشت محيط در سطح شهرستان از مهمترين اهداف اين كارگروه مي باشد .

وي تاكيد كرد: توجه به مقوله سلامتي و بهداشت در جامعه امري ضروري است و مسوولان بهداشتي شهرستان بايد نسبت به عواملي كه سلامتي جامعه را به خطر مي اندازد، توجه جدي داشته باشند.

رييس كارگروه سلامت و امنيت غذايي بندرعباس با اشاره به در پيش بودن اجراي طرح واكسيناسيون فلج اطفال ، گفت: خانواده ها در اجراي اين طرح همكاري هاي لازم را با ماموران بهداشتي داشته باشند و فرزندان خود را واكسينه كنند .

وي تصريح كرد : اين طرح در دو مرحله از چهارم تا هفتم بهمن ماه و سوم تا ششم اسفند ماه انجام مي شود و لازم است تمامي ادارات و دستگاههاي اجرايي بندرعباس همكاري لازم را با دانشگاه علوم پزشكي در اين رابطه داشته باشند .

پويافر از مسوولان بهداشتي بندرعباس خواست تا از طريق رسانه هاي جمعي اطلاع رساني دقيقي نسبت به اجراي عمليات خانه به خانه واكسيناسيون فلج اطفال داشته باشند . ك/3

7198/668

سرخط اخبار استان‌ها