۱۷ دی ۱۳۹۳،‏ ۱۹:۲۵
کد خبر: 81455585
۰ نفر
مرحله اول لیگ بین المللی اسكی آلپاین تهران برگزار شد

تهران - ایرنا - رییس هیات اسكی شهرستان شمیرانات گفت:مرحله اول لیگ بین المللی اسكی آلپاین تهران در پیست اسكی دیزین برگزار شد.

' كیوان محبی' روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مرحله اول مسابقات لیگ بین المللی آلپاین طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه با نظارت نماینده فنی فدراسیون بین المللی در بخش آقایان و بانوان برگزار شد.

وی ادامه داد: در این مسابقات در روز اول 'محمد كیا دربندسری' از باشگاه كیا گالری اول شد و 'حسین ساوه شمشكی' و 'پویا ساوه شمشكی' به ترتیب دوم و سوم شدند.

محبی خاطرنشان كرد: در روز دوم این مسابقات نیز 'محمد كیا دربندسری از باشگاه كیا گالری قهرمان شد و 'مرتضی جعفری' از باشگاه دیزین لند و 'حسین ساوه شمشكی ' به ترتیب دوم و سوم شدند.

وی اضافه كرد: در بخش بانوان نیز در هر دو روز از مسابقات 'میترا كلهر' از باشگاه كیا گالری' اول شد و 'صدف ساوه شمشكی' و 'نجمه زالی' از باشگاه درفش دیزین به ترتیب دوم و سوم شدند.

رییس هیات اسكی شهرستان شمیرانات با اشاره به اینكه این مسابقات طبق تقویم فدراسیون جهانی برگزار می شود افزود: مرحله دوم این رقابت ها قرار است در روزهای 27 و 28 ماه جاری در پیست بین المللی شمشك برگزار شود.

وی خاطرنشان كرد: اگر برف كافی در پیست بین المللی شمشك وجود نداشته باشد احتمال دارد این مسابقات در پیست بین المللی دیزین برگزار شود.

محبی افزود: متاسفانه بدلیل عدم بارش برف در پیست بین المللی شمشك این پیست همچنان تعطیل است.

تهرام/7243/1348