مربي تيم بسكتبال شهرداري گرگان: دست‎ كم گرفتن حريف باعث باخت ما شد

گرگان - ايرنا - مربي تيم بسكتبال شهرداري گرگان گفت: به نظر من يكي از دلايل مهم باخت در برابر نماينده ماهشهر اين بود كه تمامي اعضاي تيم، اين بازي را برده مي‎ دانستيم و به نوعي دست‎كم گرفتن تيم بسكتبال صنايع پتروشيمي ماهشهر باعث باخت ما شد.

به گزارش خبرنگار ايرنا، 'حميدرضا كلاسنگياني' روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران و در حاشيه تمرين تيم بسكتبال گرگان افزود: علاوه بر هواداران و كارشناسان، خودمان هم انتظار باخت در برابر اين تيم را نداشتيم و در پايان بازي شوكه شده بوديم.

وي با اشاره به اين كه براي باخت در برابر ماهشهر هيچ توضيح و توجيهي وجود ندارد، تصريح كرد: در اين ديدار از يك سو ما بسيار بد بازي كرديم و از سوي ديگر بازيكنان ماهشهر هم هرچه پرتاب كردند به گل تبديل شد و از بد بازي كردن بازيكنان ما بسيار خوب استفاده كردند.

وي ادامه داد: بازيكنان هم آنطور كه انتظار مي‎ رفت بازي نكردند و همه چيز دست به دست هم داد تا روز دوشنبه گذشته ما بازنده بازي باشيم.

كلاسنگياني گفت: تيم ماهشهر هم به نوعي انگيزه داشت كه هرطور شده در هفته ‎هاي پاياني فصل حداقل يك برد را به دست بياورد و در اين بازي از نقاط ضعف تيم ما به خوبي استفاده كرد و پيروز ميدان شد.

مربي تيم بسكتبال شهرداري گرگان افزود: نكته ديگر اين است كه اشتباهات داوري جزئي از بازي است و داور هم يك انسان است و به هر صورت امكان دارد در تصميم‎گيري‎ هايش اشتباه كند، اما در بازي با ماهشهر به نظر من اشتباهات داوري بيش از حد انتظار بود.

وي تصرح كرد: انتظار ما اين است كه داوران در تصميم‎گيري ‎ها بيشتر دقت كنند و با سوت ‎ها عجولانه و غير ضرور، زمينه ناراحتي و اعتراض را براي بازيكنان و مربيان ايجاد نكنند.

وي در پايان خاطرنشان كرد: باز هم تاكيد مي‎ كنم روز دوشنبه ما بسيار بد بازي كرديم اما سوت ‎هاي داوري هم در باخت ما بي ‎تاثير نبود.

ديدار تيم هاي بسكتبال شهرداري گرگان و صنايع پتروشيمي ماهشهر در هفته پانزدهم از سري رقابت هاي ليگ برتر بسكتبال باشگاه هاي كشور، روز دوشنبه گذشته با نتيجه 75 بر 72 به سود تيم ماهشهر در سالن ورزشي اين شهر، به پايان رسيد.

7467/508

سرخط اخبار استان‌ها