۱۶ دی ۱۳۹۳،‏ ۸:۳۶
کد خبر: 81452825
۰ نفر
همایش ملی سبك های زندگی برگزار می شود

تهران- ایرنا-همایش ملی سبك های زندگی به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی 20 دی ماه جاری در محل این واحد دانشگاهی برگزار می شود.

به گزارش گروه علمی ایرنا از واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد، دكتر كرم اله دانشفرد معاون فرهنگی و اجتماعی این واحد افزود: همایش ملی سبك های زندگی دارای سه محور اصلی شامل شرح و نقد مفاهیم، جریان ها، رویكردها، الگوها، آسیب ها و چالش ها ، شناسایی ظرفیت ها و فرصت ها با خاستگاه فرهنگ ایرانی اسلامی و معرفی راهبردها، شیوه ها، سنت ها، روش ها، الگوها و ابزارهای سبك زندگی با خاستگاه فرهنگ ایرانی – اسلامی است.

وی با بیان اینكه این همایش دارای یك محور ویژه با عنوان سبك زندگی در عصر انتظار است، ادامه داد: در این محور به بررسی سبك زندگی در عصر انتظار و ویژگی های زندگی توام با اعتقاد به عصر مهدویت و ظهور امام زمان (عج) پرداخته می شود.

دانشفرد برگزاری دو كارگاه با صدور گواهینامه بازآموزی از طرف سازمان نظام روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران را از دیگر برنامه های این همایش عنوان كرد و افزود: كارگاه فرزندپروری مبتنی بر نگرش اسلامی با تدریس دكتر فربیرز باقری رییس دانشكده علوم انسانی و اجتماعی و عضو گروه مشاوره واحد علوم و تحقیقات و كارگاه روش های كیفیت زندگی با تاكید تعهد و پذیرش با تدریس دكتر ندا مجتبایی برگزار می شود.

در برگزاری این همایش واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی و مشاركت مجمع تشخیص مصلحت نظام و موسسه اندیشه و تدبیر انقلاب با معاونت فرهنگی و اجتماعی واحد علوم و تحقیقات همكاری می كنند.

علمی 1834**1440