بزرگترین نقش در خاموشی فتنه ها از آن مردم است

تویسركان، همدان- ایرنا- معاون سیاسی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه كشور گفت: بزرگترین نقش در خاموشی فتنه های علیه انقلاب و نظامی اسلامی از آن مردم است.

به گزارش ایرنا؛ حجت الاسلام ' ابوالقاسم علیزاده' شامگاه دوشنبه در آئین بزرگداشت حماسه 9 دی در جمع مردم تویسركان افزود: حماسه 9 دی را تنها یك گروه و یا اشخاص خاص نیافریدند بلكه اقشار مختلف مردم و بصیرت عمومی آنها موجب رقم خوردن این واقعه عظیم شد.

وی بیان كرد: حماسه 9 دی نشان داد كه اگر ملتی هوشمندانه، منسجم و متحد در صحنه دفاع از آرمان های خود حضور به هنگام داشته باشند، هر موج فتنه ای را از سر راه برمی دارند.

حجت الاسلام علیزاده اظهار كرد: اقشار مختلف مردم یك اصل محوری در اندیشه حكومت اسلامی و مردم سالاری دینی و كانون قدرت محسوب می شوند و به این دلیل رهبر كبیر انقلاب و رهبر معظم انقلاب همواره بر این اصل تاكید دارند.

وی تلاش برای جدا كردن امت اسلامی از امام خود، تفرقه افكنی میان ملت و القا دو گانگی عقیدتی و سیاسی در جامعه را بزرگترین راهبرد دشمنان خارجی و داخلی نظام اسلامی برشمرد و گفت: پیام بزرگ حماسه 9 دی این بود كه ملتی كه پیرو رهبر با تدبیر خود باشد همیشه از عزت و اقتدار برخوردار است و آسیب پذیر نیست.

حجت الاسلام علیزاده، وحدت، یكپارچگی و انسجام را از دیگر جلوه های اثر گذار حماسه عظیم ملت در 9 دی 88 دانست و تصریح كرد: دشمنان نظام و ملت اسلامی ایران با تمام توان خود خط مرموز ایجاد دو گانگی و تفرقه میان ملت ایران را دنبال می كنند.

7531/2624/ 3404

سرخط اخبار فرهنگ