عضو باشگاه پژوهشگران جوان دانشجوی نمونه زمین شناسی ایران  شد

تهران - ایرنا -عضو باشگاه پژوهشگران جوان واحد علوم و تحقیقات، دانشجوی نمونه سال 1393 زمین‌شناسی ایران شناخته شد.

به گزارش ایرنا دانش‌آموخته واحد علوم و تحقیقات و عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان این واحد در هجدهمین همایش انجمن زمین‌شناسی ایران و نهمین دوره انتخاب دانشجوی نمونه این انجمن به‌عنوان دانشجوی نمونه زمین‌شناسی سال 1393 كشور برگزیده شد.

در كارنامه علمی دكتر رامین صمدی علاوه بر چاپ مقالات تخصصی در ژورنال‌های معتبر داخلی و بین‌المللی می‌توان به ارائه داده‌های ژئوشیمیایی نوین، تحقیق و پژوهش‌های علمی، تألیف و ترجمه كتب تخصصی در زمینه‌های سنگ‌شناسی و كانی‌شناسی اشاره كرد.

همچنین همكاری وی در پروژه‌های تحقیقاتی با دانشگاه‌ها و مؤسسات مطالعاتی و تحقیقاتی معتبری مانند دانشگاه كوچی و موسسه مطالعات تحولات كره زمین، بخش علوم و فناوری كشور ژاپن؛ دانشگاه كیپ تاون آفریقای جنوبی؛ دانشگاه‌های ویرجینیاتك، تگزاس و بوستون آمریكا؛ دانشگاه اونتاریوی غربی كانادا و دانشگاه كره در كره جنوبی از دیگر فعالیت‌های علمی و تحقیقاتی در حال پیگیری این پژوهشگر و محقق برجسته است.

بر اساس این گزارش در اختتامیه هجدهمین همایش انجمن زمین‌شناسی ایران كه چهارم دی‌ماه سال جاری در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد از دكتر صمدی به‌پاس فعالیت‌های علمی و پژوهشی وی، تقدیر به عمل آمد.

علمی **1354**1599