هفتمين نمايشگاه سراسري فرش دستباف در استان قزوين برگزار مي شود

قزوين- ايرنا- مديرعامل شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان قزوين از برگزاري هفتمين نمايشگاه فرش دستباف استان با مشاركت 50 شركت از هفتم تا 12 ديماه جاري در محل دائمي نمايشگاههاي بين المللي استان قزوين خبر داد.

'هادي نيك ‌فطرت ' روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا شناساندن فرش اصيل ايراني به مصرف كنندگان را از اهداف اصلي اين نمايشگاه عنوان كرد و افزود: فرش دستباف ايران علاوه بر اينكه با اقتصاد خانواده‌ها گره خورده است در اقتصاد كشور نيز نقش مهمي دارد و از ديرباز به عنوان هنري اصيل در خانواده‌هاي ايراني حايز اهميت بوده و نمايشگاه فرش دستباف به عنوان يك رويداد مهم اقتصادي جايگاه ويژه‌اي در كشور دارد.

وي اظهاركرد: ايجاد زمينه مناسب فروش با قيمت مناسب به مصرف كنندگان، تبادل اطلاعات بين توليدكنندگان و تلاش در راستاي ارايه كارهاي با كيفيت از ديگر اهداف برگزاري اين نمايشگاه است.

نيك فطرت ادامه داد: اين نمايشگاه با مشاركت بيش از 50 نفر از توليدكننده و صادركنندگان فرش و تابلو فرش هاي دستباف از سراسر كشور به خصوص از استان هاي آذربايجان‌شرقي، قم، اصفهان، گلستان، خراسان‌رضوي، كردستان، يزد، آذربايجان‌غربي، چهارمحال و بختياري، قزوين و تهران به مدت شش روز و در فضايي به مساحت سه هزار و 600 متر مربع برگزار مي شود.

7389/ 614

سرخط اخبار استان‌ها