بيمارستان جديد نمازي شيراز ، اميد براي حل چالش هاي باليني درماني  در جنوب كشور

شيراز - ايرنا - معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه علوم پزشكي شيراز ساخت بيمارستان جديد نمازي در شيراز را به عنوان نگين بيمارستان هاي خاورميانه و نويدي براي حل مسايل و مشكلات باليني و درماني در جنوب كشور دانست.

به گزارش خبرنگار ايرنا ، دكتر افشين اميني امروز با بيان جزيياتي از چگونگي احداث اين بيمارستان افزود: خوشبختانه بيمارستان جديد نمازي جزو پروژه هاي ملي قرار گرفت و عمليات احداث آن به زودي آغاز مي گردد .

وي اظهار داشت : اين بيمارستان با بيش از يك هزار تخت به شكلي ساخته مي شود كه به نگين بيمارستان هاي خاورميانه تبديل شود ، زيرا شيراز با توجه به اينكه از قطب هاي پزشكي كشور است ، شايسته ارايه خدمات فوق تخصصي و منحصر به فرد مي باشد و قطعا تمام توانمان را به خرج مي دهيم تا بهترين خدمات را در سطح منطقه ارايه دهيم.

دكتر اميني بيان كرد : پروژه هايي كه توسط دولت تامين اعتبار مي گردد در دو سطح استاني و ملي تعريف مي شوند كه با توجه به پي گيري هاي نمايندگان مردم در مجلس شوراي اسلامي در شهرستان هاي مختلف استان فارس ، مسوولان ارشد وزارت بهداشت ، استانداري فارس و دانشگاه علوم پزشكي شيراز ،بيمارستان جديد نمازي به عنوان پروژه اي ملي تعريف گرديد كه بايد از تمامي اين تلاشگران قدرداني نمود.

وي گفت : مرحوم نمازي با وقف و احداث بيمارستان نمازي در شيراز منشا ارايه خدمات قابل توجهي به مردم فارس ، استان هاي همجوار ،جنوب كشور و در برخي از رشته ها به بيماران كل كشور شده است ، احداث بيمارستان جديد نمازي با وسعت و امكانات بيشتر، زمينه ارايه خدمت به بيماران كشور و حتي خارج از كشور را فراهم مي كند.

محمد نمازي (زاده 1275 خورشيدي- درگذشته فروردين 1351 خورشيدي در شيراز)، از نيكوكاران ايراني بود كه با وجود ساليان اقامت در آمريكا، منشاء پديد آمدن آثار خيريه و عام المنفعهٔ بسياري، بويژه در زادگاه خود، شهر شيراز گرديد، كه از آن جمله بيمارستان نمازي است.

677