گردان های القسام وعده آزادی اسیران دربند رژیم صهیونیستی را دادند

تهران - ایرنا - پایگاه اطلاع رسانی 'نهرین نت' روز سه شنبه گزارش داد: مقامات 'گردان های القسام' وعده دادند، اسیران در بند رژیم صهیونیستی را آزاد كنند.

بر اساس این گزارش، گردان های القسام همچنین از حمایت های مالی و تسلیحاتی ایران قدردانی كردند.

'ابوعبیده' سخنگوی گردان های القسام وعده داد كه همه اسیران در بند رژیم صهیونیستی را آزاد كنند. وی این سخنان را در مراسم رژه نظامی در نوار غزه به مناسبت بیست و هفتمین سال تاسیس 'جنبش حماس' اعلام كرد.

سخنگوی گردان های القسام افزود: تصمیم 'كنیست' (پارلمان رژیم صهیونیستی) در باره تصویب قانون جلوگیری از آزادی اسیران فلسطینی، 'امری مضحك' است و حتی ارزش جوهری كه با آن این تصمیم نوشته شده را هم ندارد.

وی تاكید كرد كه گردان های شهید عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) قسم می خورد كه مساله آزادی اسیران در بند رژیم صهیونیستی را پیگیری كند، ولی این امر تنها به زمان نیاز دارد.

وی گفت: ما به مردم خود می گوییم كه دست در دست آنان و شانه به شانه در كنارشان ایستاده ایم و در دفاع از قدس و اسیران كوتاهی نخواهیم كرد .

ابوعبیده خطاب به صهیونیست ها گفت كه همانطور كه اسیران آزاد شده را بر اساس پیمان 'آزادی اسیران' آزاد و دوباره بازداشت كردید، ما هم به اذن خداوند آنان را آزاد خواهیم كرد.

وی اشاره كرد كه ارتش رژیم اشغالگر صهیونیست خسارات وارده به نوار غزه در جریان تجاوزش را پنهان می كند.

رسانام**1408**1651

سرخط اخبار جهان