فیلمبرداری پانسیون دختران به پایان رسید

تهران - ایرنا - تهیه كننده فیلم پانسیون دختران از پایان فیلمبرداری این اثر خبرداد و گفت : فیلم در مرحله تدوین است و امیدواریم بتوانیم پروژه را تا جشنواره فیلم فجر به پایان برسانیم.

حسن داها روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی ایرنا اظهار داشت: تمامی عوامل فیلم را بانوان تشكیل می دهند و به مصائب و مشكلات زنان و دختران دانشجویی شهرستانی در تهران پرداخته می شود.

وی افزود: داستان فیلم درباره چند دختر دانشجو است كه در یك پانسیون با هم در یك اتاق هستند و خانمی كه برای تهیه دیه همسرش به تهران آمده با آنها هم اتاق می‌شود اما در ادامه به این خانوم برای تهیه پول دیه همسرش پیشنهاد قتل فردی داده می‌شود و...

مدیر عامل سینما رسانه آسیا ادامه داد: در این فیلم ثریا قاسمی، سودابه بیضایی، سحر قریشی، ملیكا شریفی نیا،حدیثه تهرانی، شیوا خنیاگر، سولماز حصاری، ژاكلین آواره به همراه تعداد دیگری از بازیگران سینما و تئاتر جلوی دوربین رفته‌اند و مریم ابراهیم‌وند این بار به عنوان كارگردان اولین تجربه فیلم بلند خود پشت سر گذاشته است.

تهیه كننده فیلم 'پانسیون دختران' در ادامه با اشاره به مجوز پروانه ساخت دو فیلم دیگر، گفت: پروانه ساخت دو فیلم 'شگفت‌انگیزان' فیلم فانتزی كودك و 'مملی و لوبیای سحر آمیز' ویدئویی را گرفته‌ایم كه هر دو فیلم در مرحله انتخاب عوامل و پیش تولید است.

فراهنگ**9246**1601**