۱۸ آبان ۱۳۹۳،‏ ۱۳:۵۱
کد خبر: 81379381
۰ نفر

تهران - ايرنا - مديركل دفتر آموزش و مشاركت مردمي سازمان حفاظت محيط زيست از راه اندازي سرويس ' مصاحبه آنلاين' با مسوولان محيط زيست كشور با هدف ارتفاي سطح كمي و كيفي پاسخگويي و همچنين رسيدگي به مشكلات محيط زيست كشور خبر داد.

به گزارش ايرنا از پايگاه اطلاع رساني سازمان حفاظت محيط زيست، محمد درويش گفت: تمام فعالان و علاقه مندان به محيط زيست، صاحبان صنايع و كسب و كارها و رسانه ها امكان برخورداري از مزايا و امكانات اين سرويس را خواهند داشت.

وي نشاني اينترنتي سرويس ' مصاحبه آنلاين' را http://pr.doe.ir معرفي و اعلام كرد اين خدمت الكترونيكي از هم اكنون در دسترس علاقه مندان قرار دارد.

مديركل آموزش و مشاركت مردمي سازمان حفاظت محيط زيست اعلام كرد به منظور ارايه امكانات ويژه و خاص به دوستداران محيط زيست، امكان ثبت نام از افراد در اين مركز طراحي و راه اندازي شده است و علاقه مندان نام كاربري و رمز عبور دريافت خواهند كرد.

وي درباره فعاليت اين سرويس گفت: پس از ورود به بخش ' مصاحبه آنلاين' ، كاربران مي توانند علاوه بر مشاهده مصاحبه هاي جاري و طرح سوال در آنها، ليست كامل مصاحبه هايي كه در آينده صورت خواهد گرفت را مشاهده كرده و سووالات مورد نظر خود را در آنها نيز مطرح كنند.

درويش درباره اينكه اگر تعداد سووالات طرح شده در يك مصاحبه بسيار زياد باشد، با توجه به محدوديت زمان در هر مصاحبه، راهكار گزينشي اين سرويس چگونه است، گفت: با هدف احترام به نظر مخاطب، سووالاتي كه تاييد (لايك) بيشتري از مخاطبان دريافت كرده باشند در اولويت پاسخگويي خواهند بود.

مديركل آموزش و مشاركت مردمي سازمان حفاظت محيط زيست افزود: توصيه ما به دوستداران محيط زيست اين است كه قبل از طرح سوال، ابتدا سوالات ثبت شده را مطالعه كرده و اگر فرد ديگري همان سوال را طرح كرده بود، براي افزايش احتمال پاسخگويي به آن، فقط سوال مربوطه را تاييد (لايك) كنند و از طرح مجدد آن خودداري كنند.

درويش گفت: به كارگيري فناوري اطلاعات و ارتباطات در تمام امور جزو رويكرد رياست سازمان حفاظت محيط زيست است.

علمي ( 1 ) **9014**1599