استقلال از شكست مقابل تراكتورسازي تبريز گريخت

تبريز- ايرنا- تيم استقلال تهران با تمام ملي پوشانش در واپسين لحظات باقي مانده از وقت هاي تلف شده از شكست مقابل تراكتورسازي تبريز گريخت.

به گزارش خبرنگار ايرنا، ديدار تيم هاي فوتبال تراكتورسازي و استقلال از هفته چهاردهم ليگ برتر باشگاه هاي ايران عصر روز جمعه در حضور بيش از 65 هزار نفر تماشاگر پرشور در ورزشگاه 70 هزار نفري تبريز برگزار شد و دو تيم به تساوي دو بر دو رضايت دادند.

نيمه نخست اين ديدار كه قضاوت آن را عليرضا فغاني با كمك هاي علي ميرزابيگي و تورج عيوض محمدي برعهده داشتند، گلي در برنداشت و تنها خالد شفيعي از قاضي ميدان كارت زرد گرفت.

با آغاز نيمه دوم در دقيقه 62 بر خلاف جريان بازي استقلال توسط آرش برهاني به گل برتري دست يافت و با دريافت اين گل تراكتورسازان ميزبان بر شدت حملات خود افزودند و 12 دقيقه بعد و در دقيقه 74 شاهين ثاقبي نتيجه را برابر كرد.

تراكتورسازي كه بازي هجومي را در دستور كار خود قرار داده بود، در يكي از حملات تدارك ديده شده خود روي دروازه استقلال پايتخت توسط لوسيانو ادينهو در دقيقه 87 به گل برتري دست يافت تا اين بازيكن همچنان با 10 گل زده بهترين گلزن ليگ برتر در انحصار خود داشته باشد.

بازي همچنان با برتري تيم تراكتورسازي ادامه داشت تا اينكه در دقيقه 4+90 روي تعلل مدافعان تيم ميزبان و تيزهوشي اميرحسين صادقي استقلال به گل تساوي دست يافت تا با دست خالي از تبريز نرود.

در اين ديدار جاسم كرار بازيكن استقلال نيز به دليل اعتراض بي مورد به قاضي ميدان با كارت زرد فغاني جريمه شد.

تيم تراكتورسازي با اين تساوي با 28 امتياز از 14 بازي همچنان به تنهايي بر صدر جدول رده بندي ليگ برتر تكيه زده است و استقلال با 24 امتياز و به خاطر تفاضل گل كمتر نسبت به تيم نفت تهران به رده پنجم جدول سقوط كرد.

تيم تراكتورسازي در هفته پانزدهم و پاياني اين پيكارها روز پنج شنبه بيست و نهم آبان ماه در تهران ميهمان نفت 24 امتيازي خواهد بود و استقلال نيز روز يك شنبه دوم آذرماه در دربي تهران به مصاف پرسپوليس ديگر تيم تهراني مي رود.

7236/587/686