تساوي رئال سوسيداد و گرانادا

تهران – ايرنا – هفته نهم لاليگا اسپانيا در حالي شنبه شب ادامه يافت كه تيم هاي كوردوبا و رئال سوسيداد و تيم هاي ايبار و گرانادا به تساوي يك بر يك دست يافتند.

به گزارش ايرنا، در اين بازي ها كه همزمان از ساعت 23 و 30 دقيقه آغاز شد، رئال سوسيداد در خانه كوردوبا با گل اينيگو مارتينز در دقيقه 22 پيش افتاد اما ژيسكو در دقيقه 87 موفق شد ميزبان را از يك شكست نجات دهد.

در ديگر بازي همزمان شنبه شب، گرانادا نيز موفق شد در خانه ايبار نخست با گل آلن نيوم در دقيقه هشت پيش بيافتد اما انكو بوودا در دقيقه 37 بازي را به تساوي كشاند و تلاش دو تيم در ادامه اين ديدار به نتيجه نرسيد و اين بازي نيز با نتيجه يك بر يك به پايان رسيد.

اما پيش از اين مسابقات، رئال مادريد در خانه پذيراي بارسلونا بود كه موفق شد با شكست سه بر يك حريف ديرينه خود، فاصله امتيازي تا صدر جدول را به يك امتياز برساند.

در حال حاضر تيم هاي بارسلونا، رئال مادريد و والنسيا در حالي با 9 بازي و 22، 21 و 20 امتياز در جايگاه هاي اول تا سوم جدول رده بندي قرار دارند.

اما چهار ديدار ديگر اين هفته لاليگا روز يكشنبه برگزار مي شود و در حساسترين بازي سويا ميزبان ويارئال است كه در صورت پيروزي مي تواند تا جايگاه دوم جدول رده بندي خود را بالا بكشاند.

شبس(2) 1346 **1613