مقاومت فلسطین برای دفاع از مردم به مسلحسازی خود ادامه می دهد ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 87/12/10 سیاسی.فلسطین.مقاومت دمشق - محمود الزهار از رهبران جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس ) گفت: مقاومت فسلطین با مسلحسازی خود به دفاع از مردم فلسطین و آزادی این سرزمین ادامه خواهد داد.
به گزارش خبرنگار ایرنا، وی شنبه شب در دیدار با هیات اردنی کمیته حمایت و یاری مقاومت به ریاست ریاض النوایسا در دمشق افزود: ما بر عهد خود با فلسطین باقی هستیم. هرگز سلاح را زمین نمی گذاریم و به همه نوع سلاح برای دفاع از خود و آزادی سرزمین مسلح خواهیم شد.
الزهار ادامه داد: خون ما در مسیر قدس جریان دارد و می دانیم که هرگز شکست نخواهیم خورد.
طلال ناجی معاون دبیرکل جبهه خلق برای آزادی فلسطین - فرماندهی کل نیز گفت: شکست دشمن صهیونیستی در زمینه تحقق اهدافش از حمله به غزه یک پیروزی عظیم برای مقاومت و مردم فلسطین است.
وی تاکید کرد: ما موفق به بیرون راندن دشمن صهیونیستی و به شکست کشاندن آن در زمینه تحقق اهداف جنگ شدیم و معادله های زیادی در سطوح منطقه ای، جهانی و بین المللی بعد از این پیروزی تغییر یافت.
ناجی ادامه داد: فلسطینیها به فضل این پیروزی با گفت وگو موافقت کردند و گامهای اولیه به سوی وحدت ملی فلسطینی را برداشتند.
وی گفت: امور را به دست حماس می سپاریم زیرا اطمینان داریم آنان در مسیر تحقق اهداف مردم فلسطین در زمینه آزادی وطن، تشکیل کشور مستقل فلسطین به پایتختی قدس شریف متعهدند.
رییس هیات اردنی نیز هدف از این سفر را تبریک به حماس و گروههای مقاومت به خاطر پیروزی عظیم مردم و مقاومت در غزه علیه دشمن صهیونیستی برشمرد.
وی گفت: مقاومت و مردم قهرمان فلسطین امت اسلامی را سربلند کرده و عظمت را به فلسطین بازگرداندند.
النواسیا با اشاره به اینکه پیروزی غزه پایه موفقیتهای آتی است، گفت: سازش با دشمن جنایتکار صهیونیستی جایز نیست و باید آن را از فلسطین ریشه کن کرد.
شبد**خاورم 2131** ** 2312 ** 1647**1080**1577 شماره 184 ساعت 23:42 تمام

سرخط اخبار جهان