رایزنی فرهنگی ایران اهانت صهیونیستها به ادیان الهی را محکوم کرد ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 87/12/10 سیاسی.ایران.رژیم صهیونیستی بیروت - رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در لبنان ، اهانت تلویزیون رژیم صهیونیستی به حضرت عیسی (ع) و مادر ایشان حضرت مریم و همچنین پیامبر گرامی اسلام (ص ) را محکوم کرد.
حجت الاسلام والمسلمین محمد حسین رییس زاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در بیروت در این زمینه اظهار داشت : صهیونیسم جهانی، حمله جنون آمیز خود علیه ادیان آسمانی و نمادهای مقدس آنها را ادامه می دهد.
وی با اشاره به اهانتهای پیشین به پیامبر اسلام در برخی کشورهای غربی افزود ، جنگ تبلیغاتی اکنون به رژیم صهیونیستی در فلسطین منتقل شده و رسانه های این رژیم اقدام به حمله منظم علیه پیامبران مسیحیت و اسلام می کنند.
رایزن فرهنگی ایران در لبنان ، حمله صهیونیستها علیه مقدسات اسلامی و مسیحی را در چارچوب اقدامهای دشمنانه گسترده علیه ادیان دانست و تاکید کرد، این اقدامها در حالی صورت می گیرد که رژیم نژادپرست صهیونیست در لحظه های شکست و سقوط اخلاقی قرار دارد.
رییس زاده از همه شخصیتهای دینی، فکری و فرهنگی جوامع اسلامی خواست از طریق ارزشها و حقوق معنوی و دینی میلیاردها مومن در جهان معاصر، با چنین اقدامهایی از سوی رژیم صهیونیستی ، مقابله کنند.
خاورم **2083 **2087 **1275 265 شماره 058 ساعت 11:22 تمام

سرخط اخبار جهان