35 هزار تماشاگر تبریزی شاهد اصابت تیر رسول به چند هدف بودند

تبریز- ایرنا - 35 هزار نفر تماشاگر تبریزی درورزشگاه 70 هزار نفری یادگار امام (ره) این شهر شاهد اصابت همزمان تیر رسول خطیبی سرمربی جوان تراكتورسازی به چند هدف بودند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در این دیدار با نشاط و دیدنی كه عصر روز جمعه برگزار شد، سرخ پوشان تراكتورسازی با كسب برتری شیرین چهار بر یك در برابر تیم آینده دار راه آهن تهران به تنهایی بر صدر جدول تكیه زدند.

شاگردان خطیبی امروز همچنین تماشاگران را با ورزشگاه آشتی و با بازی زیبا و با برنامه خود حتی نمایندگان مردم این شهر در مجلس شورای اسلامی را به ورزشگاه كشاندند.

این تیم با این بازی های زیبا و هجومی سه گلزن را نیز در صدر گلزنان لیگ برتر باشگاه های ایران دارد، ادینهو با شش، نریمان جهان و دلیر هر دو با چهار گل زده قرار گرفته اند.

در نیمه نخست این دیدار دو تیم با حساب یك بر یك به رختكن رفتند كه ابتدا لوسیانو ادینهو در دقیقه دوم بازی برای تیم میزبان گلزنی و سپس علیرضا عظیمی در دقیقه 11 با گل خود نتیجه را برابر كرد.

نیمه دوم این دیدار زیبا و با نشاط سه گل دیگر به همراه داشت كه هر سه سهم تیم میزبان بود.

در دقیقه 59 سامان نریمان جهان با تیزهوشی گل برتری تراكتورسازان را به ثمر رساند و سپس در دقیقه 76 محسن دلیر با شوتی سنگین و سرضرب حساب را به نفع میزبان سه بر یك كرد.

بازی همچنان با برتری محسوس تیم میزبان تداوم داشت و در دقیقه 80 بازی شوت نریمان جهان به دیرك افقی راه آهن برخورد كرد كه در بازگشت محسن ایران نژاد با ضربه سر و به اشتباه دروازه تیم خود را باز كرد تا تراكتورسازی صاحب برتری چهار بر یك شود.

جمشید محمدی قضاوت این دیدار را با كمك بابك داوری و حمید رضا رحیمی بر عهده داشتند كه قاضی میدان در طول بازی با كارت زرد محسن دلیر و لوسیانو ادینهو مهاجمان تراكتورسازی را جریمه كرد.

تیم تراكتورسازی تبریز در هفته نهم لیگ برتر باشگاه های ایران روز پنجشنبه بیست و هفتم شهریورماه جاری در خوزستان میزبان استقلال خواهد بود و راه آهن در تهران در برابر پرسپولیس بحران زده رو به رو خواهد شد.

7236/587