۱۳ شهریور ۱۳۹۳،‏ ۱۴:۵۷
کد خبر: 81299813
۰ نفر
عارف دوباره رئيس انجمن رمز ايران شد

تهران- ايرنا- يازدهمين دوره كنفرانس بين‌المللي انجمن رمز در دانشكده مهندسي برق و كامپيوتر پرديس دانشكده‌هاي فني دانشگاه تهران برگزار شد و محمد رضا عارف به مدت 2 سال مجددا رئيس انجمن رمز ايران شد.

به گزارش روز پنجشنبه ايرنا از روابط عمومي بنياد اميد ايرانيان، يازدهمين كنفرانس بين‌المللي انجمن رمز ايران با هدف هم افزايي دانش و انتشار يافته‌هاي نو و بديع در زمينه امنيت اطلاعات و رمزشناسي، برگزار شد. آشنايي و ارتباط ميان اساتيد، پژوهشگران، صاحب نظران، متخصصان، سياستگذاران و علاقمندان حوزه امنيت فضاي تبادل اطلاعات، بررسي چالش‌هاي علمي و اجرايي در فرآيند كاربري آن در فضاي مجازي و تاكيد بر امن سازي فضاي تبادل اطلاعات در كشور از ديگر اهداف برگزاركنندگان اين كنفرانس بود.

محمدرضا عارف كه در اين كنفرانس حضور پيدا كرد ضمن بازيد از غرفه ‌هاي نمايشگاه جانبي اين كنفرانس از نزديك در جريان پيشرفت‌هاي حاصل شده در اين زمينه قرار گرفت و با حضور در بخش ارائه مقالات پوستر به مرور اين مقالات پرداخت. سپس در مجمع عمومي انجمن رمز حضور پيدا كرد. در اين مجمع ابتدا رئيس دوره گذشته گزارش يك ساله انجمن را ارائه كرد. پس از آن با انتخاب رئيس و ناظر براي جلسه مصوبات سال آينده اين انجمن با راي اعضا به تصويب رسيد. در انتها نيز انتخابات براي انتخاب هيئت اجرايي سال آينده انجمن برگزار شد كه دكتر عارف به مدت 2 سال مجددا رئيس انجمن رمز ايران شد.

سيام**7261**1599