برتري امير سرخوش برابر حريف انگليسي

تهران-ايرنا- دومين روز رقابت هاي قهرماني شش توپ اسنوكر جهان كه در بانكوك در حال برگزاري است ،با برتري امير سرخوش قهرمان اسنوكر آسيا در مرحله مقدماتي برابر رابرت ميلكينز انگليسي نفر هفدهم رنكينگ حرفه اي جهان پايان يافت.

به گزارش ايرنا از فدراسيون بولينگ و بيليارد، اين رقابت ها روز دوشنبه و با حضور 48 بازيكن كه 16نفر آنان داراي رنكينگ جهاني هستند،آغاز شد.

در اين رقابت ها حسين وفايي (قهرمان اسنوكر زير 21 سال جهان - 2014) در گروه Bبا نمايندگان كشورهاي انگليس، ولز، چين تايپه و تايلند، احسان حيدري نژاد در گروه C با نمايندگان كشورهاي انگليس، ولز، قطر و تايلند و امير سرخوش در گروه D با نمايندگان كشورهاي انگليس، هند و تايلند به رقابت مي پردازند.

در نخستين روز اين رقابت ها حسين وفايي با نتيجه 5 بر يك مقابل هونگ چونگ مينگ از چين تايپه و امير سرخوش با نتيجه 5 بر صفر از سد حريف هندي خود عبور كردند و احسان حيدري نژاد هم با نتيجه 3 بر 5 مغلوب محسن بوكشيشا از كشور قطر شد.

نمايندگان اسنوكر ايران امروز( سه شنبه )در ادامه اين رقابت ها و در دور سوم مرحله مقدماتي به مصاف حريفان مي روند كه برنامه آن به شرح زير است:

حسين وفايي – اندريو پاكت (ولز) ساعت 17:30 به وقت تهران

امير سرخوش – تب چاپا اون نوه تايلند ساعت 15:00 به وقت تهران

احسان حيدري نژاد – بونياريت كاراتيكون از تايلند ساعت 12:30 به وقت تهران

اين رقابت ها 15 شهريورماه در بانكوك پايتخت تايلند به پايان مي رسد.

ورزشي**9250**1581

سرخط اخبار ورزش