ارجمند: بازي در ستايش پيشنهاد ايرج قادري بود

تهران-ايرنا-داريوش ارجمند بازيگر نقش حشمت فردوس در سريال ستايش 2 گفت: به سبب پيشنهاد زنده ياد ايرج قادري در اين سريال به ايفاي نقش پرداختم.

به گزارش روز شنبه ايرنا از روابط عمومي شبكه سه سيما، بازيگر نقش حشمت فردوس در مجموعه تلويزيوني ستايش اظهار كرد: نقش حشمت فردوس را مرحوم قادري به من پيشنهاد داد؛ زماني كه قرار بود خود او كارگرداني اين سريال را برعهده بگيرد ، در آن زمان بيماري وي رو به تشديد بود.

اين بازيگر سينما و تلويزيون افزود: كار كردن با آقاي قادري را دوست داشتم زيرا نخستين سريالي بود كه دست گرفته بود و به تشخيص او در انتخاب بازيگر براي نقشي خاص باور داشتم.

وي ادامه داد: وقتي متن را خواندم با وجود اين كه كامل نبود، شخصيت فردوس را دوست داشتم؛ من پيش از آن با نويسندگان مطرحي كار كرده بودم اما متن آقاي مطلبي من را جور ديگري تكان داد و تحت تاثير قرار گرفتم.

ارجمند با بيان اينكه در فيلمنامه انرژي فوق العاده اي حس مي كردم و اين نقش لحظات بي تفاوتي نداشت، خاطرنشان كرد: فردوس آدم جدي بود ، نويسنده استادانه به آن پرداخته بود.

اين بازيگر در پايان افزود: سكانس پاياني سري دوم سريال ستايش را كه در پارك مي گذرد بيشتر از باقي سكانس هاي سري دوم سريال دوست دارم .

پخش سريال ستايش 2 در 26 قسمت 50 دقيقه اي به كارگرداني سعيد سهيلي زاده ، آخر مرداد ماه از شبكه سه سيما به پايان رسيد.

فراهنگ(1)**9187**1601**