جامعه داروسازان كشور نسبت به مقام  شامخ امام راحل ادای احترام كردند

شهرری- ایرنا- جمعی از مسوولان جامعه داروسازان كشور روز چهارشنبه با حضور در مرقد مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی نسبت به مقام شامخ امام راحل ادای احترام كردند.

معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی و رییس سازمان غذا و دارو، اساتید، نخبگان و مسوولان جامعه دارو سازان كشور بهمراه برخی از معاونان، مدیران و دارو سازان بمناسبت پنجم شهریور ماه روز داروسازی با حضور در مرقد مطهر امام راحل نسبت به آرمانهای بنیانگذار جمهوری اسلامی و با رهبر انقلاب تجدید میثاق كردند .

در چهارمین روز از هفته دولت، رسول دیناروند به همراه مسوولان، معاونین مدیران و دارو سازان كشور با حضور در حرم مطهر امام راحل با نثار تاج گل و قرائت فاتحه، یاد و خاطر رهبر كبیر انقلاب و شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را گرامی داشتند.

همچنین در این مراسم شركت كنندگان با حضور بر سر مزار همسر مكرمه امام راحل، ضمن قرائت فاتحه یاد و خاطر آن بانوی بزرگ انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.

شركت كنندگان همچنین بمنظور تجلیل از رشادتهای رزمندگان هشت سال دفاع مقدس با قرائت فاتحه یاد و خاطره آنان را گرامی داشتند.

پنجم شهریور ماه به مناسبت سالروز تولد محمد زكریای رازی فیلسوف و دانشمند بزرگ مسلمان و ایرانی، روز داروسازی در ایران نام گذاری شده‌ است.

687 /1417/ 699/ 605

سرخط اخبار جامعه