خبرنگاران متعهد، رشد و توسعه در بخش هاي مختلف را شتاب مي بخشند

قزوين - ايرنا- مديرعامل شركت نمايشگاههاي بين المللي استان قزوين از خبرنگاران به عنوان پل ارتباطي ميان مردم و مسوولان نام برد و گفت: خبرنگاران متعهد و توانمند، با كار و تلاش و ايجاد پويايي در جامعه، رشد و توسعه را در بخش هاي مختلف جامعه شتاب مي بخشند.

به گزارش ايرنا، 'هادي نيك فطرت' روز سه شنبه با حضور در خبرگزاري جمهوري اسلامي (ايرنا) استان قزوين ضمن گرامي داشت ياد و خاطره شهيد محمود صارمي و تبريك روز خبرنگار، با تاكيد بر اينكه بيان مطالبات و مشكلات مردم، تعامل رسانه ها را با دستگاه‌هاي اجرايي افزايش مي‌دهد، افزود: خبرنگاران بازتاب دهنده واقعيات و حتي حقايق پنهان جامعه هستند و اين قشر مي توانند با بيان امانتدارانه و بي كم و كاست واقعيات، مسوولان تصميم گير را در رسيدن به اهداف خود ياري كنند.

وي بر تعامل بيشتر با ايرنا اعلام آمادگي كرد و گفت: با توجه به اينكه استان قزوين قطب اقتصادي كشور مي باشد، خبرگزاري جمهوري اسلامي مي تواند با همكاري شركت نمايشگاههاي بين المللي استان در پيشبرد اهداف اقتصادي و توسعه استان تاثيرگذار باشد.

نيك فطرت ادامه داد: حضور در نمايشگاه‌ها براي معرفي محصولات و ايجاد بازار جديد براي واحدهاي توليدي فرصت خوبي مي باشد و لذا اين شركت براي تحقق برنامه هاي خود، سالانه دهها نمايشگاه داخلي و خارجي برگزار مي كند و در اين ميان ايرنا مي تواند با صاحبان صنعت و كارآفرينان براي معرفي واحدهاي موفق، اقدام كند.

وي بر گسترش روابط رسانه اي فيمابين با ايرنا تاكيد كرد افزود: اين تعامل مي تواند گامي موثر در راستاي رشد و اعتلاي قزوين به عنوان پايلوت اقتصادي كشور باشد.

رييس سازمان خبرگزاري جمهوري اسلامي (ايرنا ) استان قزوين نيز در اين ديدار گفت: ايرنا به عنوان تنها خبرگزاري رسمي نظام در تمام ادوار تلاش كرده با استفاده از تمام ظرفيت هاي حرفه اي و فني خود، به توسعه همه جانبه استان و كشور كمك كند.

'وحيد مقدم سليمي' با اشاره به اينكه خبرنگاران رسالت خطيري برعهده دارند، افزود: حفظ امانتداري و صداقت نيز اعتماد مردم و مسوولان به قشر خبرنگار را دوچندان مي كند و بر اين مهم نيز تاكيد داريم.

وي بر تعامل و ارتباط سازنده خبرگزاري جمهوري اسلامي با شركت نمايشگاههاي بين المللي استان تاكيد كرد و افزود: اين مركز در خصوص هرگونه همكاري خبري و كمك به دستگاه ها در اطلاع رساني بهتر عملكرد خود در راستاي توسعه استان قزوين آمادگي كامل دارد.

7389 / 614

سرخط اخبار استان‌ها