۲۳ دی ۱۳۸۷،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 8126021
T T
۰ نفر
غزه در آتش و خون نماینده فتح، موضعگیری لبنان درباره جنگ اسراییل علیه غزه را ستود ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 87/10/23 اجتماعی.لبنان.رژیم صهیونیستی.فلسطین بیروت- دبیر جنبش ملی آزادیبخش فلسطین فتح در لبنان، موضعگیری لبنان درباره جنگ رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان در باریکه غزه را ستود.
به گزارش ایرنا از بیروت، سلطان ابوالعینین روز دوشنبه در یک گفت و گوی رادیویی، همچنین استفاده از قضیه فلسطین و خون فلسطینیان در اختلافهای عربی- عربی را رد کرد.
در همین پیوند، نبیه بری رییس مجلس لبنان در گفت و گو با روزنامه لبنانی السفیر که روز دوشنبه منتشر شد اظهار داشت، چنانچه مقاومت فلسطین بتواند مرحله جنگ را با پایداری بیشتر در برابر حمله های رژیم صهیونیستی و به طور قوی پشت سر گذارد، رژیم صهیونیستی در این جنگ شکست خواهد خورد و معادله به نفع مقاومت تغییر خواهد کرد.
وی افزود، پس از جنگهای سال 1948 و 1967 رژیم صهیونیستی علیه فلسطین، این سومین جنگی است که این رژیم برای از بین بردن مقاومت در منطقه و پایان دادن به قضیه فلسطین ترتیب داده است.
17 روز حمله گسترده رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان باریکه غزه، تا کنون حدود 900 شهید و چهار هزار و هشتاد زخمی بر جای گذاشته است.
خاورم **2083 2087 265 شماره 147 ساعت 12:24 تمام

سرخط اخبار جهان