۸ مرداد ۱۳۹۳،‏ ۲۱:۴۱
کد خبر: 81254806
۰ نفر
سردار سلیمانی: جهان بداند كه خلع سلاح مقاومت، وهم است

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در پیامی، ضمن تقدیر از پایمردی گروه های مقاومت فلسطینی و مردم غزه، خلع سلاح مقاومت را توهمی دانست كه هرگز محقق نخواهد شد.

به گزارش ایرنا به نقل از شبكه المیادین، سردار سرلشگر پاسدار قاسم سلیمانی در بخشی از این پیام آورده است: شهادت در راه فلسطین آرزویی است كه هر مسلمان شریف و آزادگان انسانیت به آن افتخار می كنند؛ وحدت برای فلسطین به جای جنگ با یكدیگر كه دشمنان را شاد و توانمندی ها را ضعیف می كند، دشمنان را به وحشت می اندازد.

وی با تأكید بر لزوم مقابله با دشمن صهیونیستی و وعده اینكه مقاومت، زمین و آسمان را به جهنم صهیونیست ها بدل خواهد كرد، افزود: خلع سلاح مقاومت رویاهایی در بیداری است كه تنها در قبرستان تعبیر می شود؛ تمام دنیا بداند كه خلع سلاح مقاومت، جوسازی باطل و توهمی است كه محقق نمی شود.

متن كامل پیام سردار سرلشگر قاسم سلیمانی بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

أّلا تقاتلون قوماً نكثوا أیمانهم وهموا بإخراج الرسول وهم بدؤوكم أول مرة أتخشونهم فالله أحق أن تخشوه ان كنتم مؤمنین..(سوره مباركه التوبة 13).

عزیران فلسطین، تمامی فلسطین و در غزه پایمرد و مقاوم... سلام بر شما از قلب و رحمت و بركات پرودگار بلند مرتبه.

ای كسانی كه در این لحظات باشكوه از تاریخ امت و آزادگی انسانیت، زیباترین نشانه های مقاومت و مقابله با دشمنی ستمكارانه بر ملت فلسطینی قهرمان ما را درغزه می نویسید... ای كسانی كه به دشمن اشغالگر و توطئه گران همراه او از دور و نزدیك درس مبارزطلبی و مبارزه برای حق و كرامت را می دهید.

فلسطین آن قلب تپنده ای است كه خون را در رگ های بشریت جاری می كند تا به انسانیت حیاتی جدید را در هر زمان تقدیم كند. فلسطین به جهان سعادت را هدیه می كند و با خون فرزندان و كودكان مظلومش خوشه های آزادی و آزادگی را آبیاری می كند؛ وجدان ها را تكان می دهد و ملت ها را از خواب عمیق خود بیدار می كند.

فلسطین در این برهه از زمان، حد فاصل بین حق و باطل، ستم و عدالت و ظالم و مظلوم است.

فلسطین آتشفشانی الهی است كه نمی توان آن را جز با نابودی اشغالگر غاصب خاموش كرد.

سلام خدا بر این زنان و مردان محكم و مقاوم كه پرچم انسانیت پاك و مطهر را بالا بردند و با پایمردی شان، رایت اسلام را بر فراز نشاندند.

رحمت و غفران خدا بر شهدا؛ شهدای فلسطین و مقاومت.

سلام بر فرماندهان مقاومت كه نام های خود را با حروف شرف در تاریخ فلسطین ثبت كردند؛ فرماندهانی كه سازش نمی پذیرند و در برابر فشارهای تسلیم و توطئه های تسلیم پذیری، عقب نشینی نمی كنند.

سلام بر برادران من، سران سیاسی حماس و جهاد اسلامی و همه گروه های مقاومت...

سلام و درود به فرماندهان و مقاومان در گردان های قسام، گروهان های قدس، ابوعلی مصطفی، شهدای الاقصی و تیپ ناصر صلاح الدین و همه مجاهدان و جنبش های مقاومت در روی زمین.

منظره های دردناك فلسطین قلب های ما را خون می كند و سینه هامان را اندوه شدید در بر می گیرد؛ اندوهی كه در جوهره خود خشم عمیق را دارد؛ خشمی كه جام آن در زمانی مناسب بر سر صهیونیست های جنایتكار خواهد ریخت.

لعنت خدا بر آنكه بر شما ستم كرد و می كند...

لعنت خدا بر هر ظالمی كه از این رژیم جنایتكار دفاع كرد و می كند؛ از آن حمایت كرد و می كند و به ویژه در رأس این ستم جهانی، آمریكا...

لعنت خدا بر هر كس كه راه های امدادرسانی را به روی شما بست و با صهیونیست ها در جنایت هایشان شریك شد.

لعنت خدا بر هر كس كه اندوه شما و تلخكامی تان را می بیند و با سكوت بزدلانه اجازه قتل ملت مظلومتان را می دهد.

تمام جهان بداند كه خلع سلاح مقاومت، جوسازی باطلی است؛ وهمی است كه محقق نمی شود؛ رویاهای بیداری كه تعبیر نمی شوند و آرزوهایی كه به گورها برده خواهند شد.

ما در محضر خدای عزوجل، با شهدا عهد می بندیم كه بر عهد خود پایبند بمانیم و دگرگونه نشویم؛ همانگونه كه بودیم و هستیم به تكلیف دینی خود در حمایت از مقاومت عمل كنیم؛ ما تأكید می كنیم كه در اصرار برای پیروزی مقاومت و بالابردن آن تا پیروزی ادامه خواهیم داد تا اینكه زمین و آسمان و دریا برای صهیونیست ها تبدیل به جهنم شود و قاتلان و مزدوران بدانند كه حتی یك لحظه هم از دفاع از مقاومت، حمایت آن و پشتیبانی ملت فلسطین دست برنخواهیم داشت و تردیدی در این امر نخواهیم كرد.

به همه یادآوری می كنیم كه ما عاشقان شهادتیم و شهادت در راه فلسطین و در مسیر قدس، آرزویی برای هر مسلمان شریف است و بلكه آزادگان به این امر افتخار می كنند.

در این لحظه مهم در تاریخ امت مان، می گوییم و همه براداران را توصیه می كنیم كه تفنگ و سلاح و خون و كرامت خود را در دفاع از انسانیت و اسلام كه در فلسطین خلاصه شده است، به كار گیرند؛ به جای اینكه با یكدیگر بجنگند؛ جنگی كه دشمنان را شاد می كند و توان ها (در جبهه خودی) را می زداید.

وحدت برای فلسطین، دشمنان را دچار وحشت و تمام جهان را برای غاصبان آن ناامن می كند.

سربلندی، اعتلا، پیروزی و توفیق الهی برای همه زنان و مردان مجاهد و مقاوم و شجاع و صبور در راه فلسطین عزیز آرزو دارم.

واقتلوهم من حیث ثقفتموهم وأخرجوهم من حیث أخرجوكم (البقرة 191).

قاتلوهم یعدبهم الله بأیدیكم ویخزهم وینصركم علیهم ویشف صدور قوم مؤمنین(التوبة 14)...

شبس**9241**1504

سرخط اخبار جهان