برخی نگران تاثیرگذاری چهره های محبوب در مجلس آینده هستند

تهران - ایرنا- یك روزنامه نگار وفعال سیاسی درباره تذكر10 نماینده مجلس شورای اسلامی به وزیر دادگستری برای ممنوع البیان و ممنوع التصویر شدن سیدمحمد خاتمی رییس دولت هفتم و هشتم جمهوری اسلامی ایران گفت: برخی نگران تاثیر گذاری چهره های محبوب و تاثیرگذار در انتخابات مجلس آینده هستند.

'علیرضا خامسیان' روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار سیاسی ایرنا افزود: اقدام این عده از نمایندگان مجلس مصداق بارز دخالت در وظایف دیگر قوا است و جای تاسف دارد كه برخی افراد كه عنوان نمایندگی مردم را به همراه دارند هنوز با شرح وظایف خود آشنایی كامل ندارند.

وی اقدام این عده از نمایندگان را تسویه حساب سیاسی با چهره های موثر در انتخابات خرداد 92 قلمداد كرد و افزود: مردم انتظار دارند نمایندگانشان در مجلس به فكر رفع مشكلات عدیده ای باشند كه كشور با آن رو به رو است اما متاسفانه عده ای از هم اكنون به فكر انتخابات آینده مجلس هستند و بیم آن دارند با تاثیر گذاری چهره‌های شاخصی همچون سید محمد خاتمی، مجلس در اختیار اعتدالیون و اصلاح‌طلبان قرار بگیرد.

این فعال رسانه‌ای تاكید كرد: كاش كسانی كه ادعای دلواپسی دارند، اندكی دلواپس معیشت مردم بودند نه اینكه تمام غصه‌شان از دست دادن كرسی های سبز بهارستان باشد.

سیام/(4) 9136**1449