تيم بابل قهرمان مسابقات كشتي آزاد نوجوانان مازندران شد

ساري- ايرنا- تيم بابل با دستيابي به مقام قهرماني مسابقات كشتي آزاد نوجوانان مازندران ، به عنوان نماينده استان در رقابت هاي قهرماني كشور شركت مي كند.

به گزارش خبرنگار ايرنا ، رقابت ها كشتي آزاد نوجوانان مازندران در تالار ورزشي پهلوان

' حسين توكلي ' محمود آباد برگزار شد كه تيم بابل با كسب 67 امتياز مقام نخست را كسب كرد و جام قهرماني مسابقات را بالاي سر برد.

در اين رقابت ها تيم هاي گيلاخوران جويبار با كسب 52 و آمل با 41 امتياز به ترتيب دوم و سوم شدند.

در رقابت هاي انفرادي اين مسابقات كه عصر دوشنبه 127 كشتي گير در پنج وزن دوم با هم رقابت كردند در وزن 35 كيلوگرم '‌ محمد خدابخشي ' از قائمشهر، در وزن 42كيلوگرم

' اميرحسين سيف پور ' ‌از محمودآباد ، در وزن 53 كيلوگرم ' محمد كريمي' از آمل ، در وزن 66 كيلوگرم '‌ مهدي معصومي نژاد ' ‌از بابل و در وزن 85 كيلوگرم ' ‌سيدمهدي هاشمي '‌ از جويبار قهرمان شدند.

در پنج وزن نخست اين مسابقات هم كه روز يكشنبه با رقابت 117كشتي گير در قالب 30 تيم از شهرهاي مازندران برگزار شد، در وزن 32كيلوگرم، ' مهدي ويسي' از كلاردشت، در وزن 38كيلوگرم ' مهدي عشقي' ازجويبار، در وزن 47كيلوگرم ' محمدصادق فيروزپور' از گيلاخوران جويبار، در وزن 59كيلوگرم ' محمد تقي باباجاني'‌ از اميركلا بابل و در وزن 73كيلوگرم ' علي رضا قاسمي ' از چمستان به مقام قهرماني دست يافتند.

نفرات اول تا پنجم هر وزن اين رقابت ها به عنوان تيم منتخب كشتي استان با شركت در اردوي آماده سازي در خانه كشتي ساري در مسابقات قهرماني كشور شركت خواهند كرد.

هنوز از سوي فدراسيون كشتي زمان و محل برگزاري رقابت هاي قهرماني كشور اعلام نشده است.ك/3

7327/1654