داعش 1700 دانشجوی دانشكده نیروی هوایی عراق را اعدام كرد

تهران - ایرنا - پایگاه خبری عراقی 'المدی پرس' به نقل از گروه تروریستی 'داعش' امروز ( یكشنبه ) اعلام كرد كه این گروه تروریستی هزار و 700 دانشجوی دانشكده نیروی هوایی عراق را در پایگاه 'سباكیر' در شمال 'تكریت' اعدام كرده است .

به گزارش پایگاه خبری المدی پرس، گروه تروریستی داعش با انتشار بیانیه ای اعلام كرد كه هزار و 700 نفر از دانشجویان دانشكده نیروی هوایی را در تكریت اعدام كرده است .

داعش در این بیانیه گفته است كه این افراد چهارشنبه گذشته خود را تسلیم نیروهای این گروه كرده بودند .

این گروه افزود : 800 نفر از دانشجویان اهل سنت این دانشكده به دستور 'ابوبكر البغدادی' عفو شده اند .

داعش در این بیانیه تصاویری مربوط به اعدام گروهی در یك مزرعه را منتشر كرده است كه در آن پنج نفر مشاهده می شوند كه لباس نیروهای امنیتی بر تن دارند و با مسلسل به این دانشجویان شلیك می كنند .

كاربران عراقی شبكه های اجتماعی پیش از مسدود شدن این شبكه ها، تصاویری مربوط به ده ها جوان در تكریت را منتشر كردند كه به مكانی خاص برده می شدند و افراد مسلح وابسته به داعش آن ها را محاصره كرده بودند .

سپهبد ' قاسم عطا' سخنگوی نیروهای مسلح عراق دیروز اعلام كرد كه این نیروها زمام امور در مناطق درگیری را به دست گرفته و دست به عملیاتی موفق در بخش های مختلف عراق زده است .

وی افزود : بیشتر شهرهای استان 'صلاح الدین' به طور كامل تحت كنترل نیروهای امنیتی عراق قرار گرفته است .

تروریستهای داعش با كمك حامیان خارجی خود هفته گذشته با حمله به شهر موصل ، این شهر را به تصرف خود در آوردند و صدها نفر از شهروندان بی گناه را قتل عام كردند.

خاورم **2041**1651