حمله موشکی آمریکا به منطقه وزیرستان جنوبی پاکستان 10 کشته برجای گذاشت ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 87/10/02 کلیات.پاکستان.مناطق قبایلی.حملات موشکی اسلام آبلاد - منابع محلی اعلام کردند حمله موشکی آمریکا به منطقه وزیرستان جنوبی پاکستان صبح امروز( دوشنبه ) 10 کشته و چهار زخمی برجای گذاشت.
به گزارش ایرنا به نقل از این منابع ، یک فروند هواپیمای بدون خلبان آمریکا صبح امروز دو روستای کاریکوت و شین ورسک در نزدیک وانا مرکز منطقه قبایلی وزیرستان جنوبی را هدف حمله موشکی قرار داد.
بر اساس این گزارش ، سه تن از قربانیان این حمله از اتباع خارجی هستند.
دولت پاکستان هنوز این به این حمله واکنشی نشان نداده است .
با وجود اعتراض های مکرر مقام های اسلام آباد و همچنین نقض حقوق بین الملل ، حملات موشکی آمریکا به مناطق قبایلی پاکستان افزایش یافته است.
طی شش ماه گذشته ، 32نوبت مناطق قبایلی پاکستان هدف حملات موشکی قرار هواپیماهای بدون خلبان آمریکا قرار گرفته به کشته و زخمی شدن بیش از 400 تن از غیر نظامیان از جمله زنان و کودکان منجر شده است .
این هواپیماها برای حمله به مخفیگاههای تروریستی در پاکستان از شهر قندهار افغانستان به پرواز در می آیند اما هدایت آنها را گروهی از خلبانان سابق جنگنده آمریکا از پایگاهی در نزدیکی شهر لاس وگاس برعهده دارند.
آساق 235;215#;215# شماره 045 ساعت 10:45 تمام

سرخط اخبار جهان