۵ خرداد ۱۳۹۳،‏ ۱۰:۰۸
کد خبر: 81177648
۰ نفر
كرمانشاه نخستین مقصد تور كنسرت های كیوان میرهادی

تهران - ایرنا- كیوان میرهادی آهنگساز و مدرس دانشگاه با بیان اینكه در تدارك تور كنسرت های خود در شهرستانهای كشور است از نهایی شدن اجرا در شهر كرمانشاه خبر داد.

كیوان میرهادی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا گفت: بعد از مدتها كه تمایلی به اجرای زنده نداشتم؛ تصمیم گرفتم اجراهایی را نقاط مختلف كشور به روی صحنه ببرم .

رهبر اركستر كامه راتا افزود: كرمانشاه نخستین شهر مقصد ما برای اجرا در شهرستانها خواهد بود و پس از آن در شهرهای گرگان، بابل و اهواز برنامه خواهیم داشت.

این مدرس دانشگاه از اجرای اركستر كامه راتا با رهبری خودش در قالب كنسرت شبهای ایرانی در تالار رودكی خبر داد و گفت : قرار است 29 خردادماه جاری با اجرای آثاری از آهنگسازان كشور به روی صحنه برویم .

میرهادی خاطرنشان كرد : در این اجرا آثاری از علی احمدی فر (اركستر زهی) ، مهرداد میرزایی ( مینیاتور 1 و خیرگی) ،( 2 ، 5 و 7 گاه) از فرخزاد لایق ، ( دوبل فوگ ) محمدرضا درویشی ، (كوئینتت سلوی ویلن سل) از آرمین سنایی و ( كنسرتو تنبور ) از ساخته های خودم را اجرا خواهیم كرد.

میرهادی از این كنسرت به عنوان اصلی ترین برنامه خود یاد كرد و گفت : در حال حاضر تمامی انرژی خود را بر روی اجرای 29 خرداد متمركز كرده ایم تا بتوانیم اجرایی سطح بالا را برای علاقه مندان به روی صحنه ببریم .

وی با بیان اینكه سعی داریم با اجراهای متعدد دوباره در فضای اجرایی موسیقی كشور ایفای نقش كنیم از برگزاری كنسرت های بیشتر در اوخر خرداد ماه در نقاط مختلف كشور خبر داد.

میرهادی افزود : كار ضبط یك مجموعه صوتی با محوریت كوارتت گیتار نیز به پایان رسیده است كه اگر شرایط محیا شود در ایران منتشر می شود.

فراهنگ (4) ** 9252**1588