آمادگي شبكه خدمات پس از فروش سايپايدك براي ورود خودروهاي جديد

تهران - ايرنا - مديرعامل سايپا يدك گفت: با توجه به برنامه افزايش توليد و توسعه محصول در سال جاري، شبكه نمايندگي‌هاي سايپا آمادگي دارند با استفاده از تمام ظرفيت‌ها و قابليت‌هاي خود بهترين خدمات پس از فروش را ارائه دهند و اين ظرفيت براي شركاي تجاري ما فرصت بسيار خوبي را فراهم مي‌آورد.

به گزارش ايرنا از روابط عمومي سايپا يدك، مصطفي وحيدزاده در جمع مديران نمايندگي هاي منتخب سايپا و مديران ارشد گروه خودروسازي چانگان چين، افزود: اين شركت بزرگترين شبكه نمايندگي‌هاي خدمات پس از فروش را در اختيار دارد و همين گستردگي ظرفيت بالايي را براي ارائه خدمات در كل كشور ايجاد كرده است.

وي اضافه كرد: يكي از قابليت‌هاي شبكه نمايندگي‌هاي سايپا برخورداري از دانش فني روز خودرو است، بنابراين از نظر ارائه خدمات به خودروهاي جديد با مشكلي روبرو نخواهيم شد.

وحيدزاده با اشاره به گستردگي بازار صادراتي گروه خودروسازي سايپا، اظهار داشت: اين گروه محصولات توليدي خود را به بيش از 20 كشور صادر مي‌كند و سايپايدك نيز به عنوان متولي خدمات پس از فروش، در اين زمينه نقش موثري برعهده دارد به طوري كه امروزه خدمات پس از فروش سايپا در كشورهاي ديگر، يك مزيت رقابتي براي محصولات اين گروه در بازارهاي جهاني به شمار مي‌رود.

قائم مقام مديرعامل گروه سايپا نيز گفت: توسعه محصول با برند گروه سايپا و استفاده از توانايي داخلي، همكاري با شركاي معتبر جهاني از جمله رنو، كيا و سيتروئن و توسعه همكاري با خودروسازان چيني سه سياست اصلي گروه سايپا در زمينه توسعه محصول است.

ناصر آقامحمدي با بيان اينكه گروه سايپا از اين قابليت برخوردار است كه با برندهاي معتبر جهان همكاري داشته باشد، افزود: محصولاتي كه سايپا با همكاري شركت چانگان توليد خواهد كرد با قيمت رقابتي خوب و مناسب وارد بازار خواهد شد علاوه براين بايد اين نكته را نيز در نظر گرفت كه شركت سايپا با در نظر گرفتن استانداردهاي جهاني اقدام به انتخاب شركاي تجاري خود مي‌ كند بنابراين در محصولات جديد نيز سخت گيري‌هاي لازم اعمال شده است.

شركت خودروسازي چانگان در جنوب غربي چين واقع شده و تمام سهام آن متعلق به دولت چين است.

اقتصام(1)1574**1558

سرخط اخبار اقتصاد