استاندار كرمانشاه: خصوصيت دولت دكتر روحاني عقل گرايي است

كرمانشاه - ايرنا - استاندار كرمانشاه گفت: خصوصيت دولت تدبير و اميد عقل گرايي است و مردم به اين اميد به دكتر روحاني رأي داده اند چرا كه احساس كردند دولت او جاي بي خردي نيست.

به گزارش ايرنا، ابراهيم رضايي بابادي اين مطلب را در ديدار با فعالان ستادهاي دكتر روحاني در پاسخ به يكي از اعضاي ستاد كه اعلام كرده بود، دولت گذشته به حاميان خود بيشتر بها مي داد اما اين دولت چنين نمي كند، بر روي وبسايت خود منتشر كرده است.

وي در اين ديدار افزوده است: تا زماني كه رفتار ما بر مدار خرد باشد دولت شكست نمي خورد.

وي همچنين عنوان كرده است: ما به غير از سلامت انتخابات وظيفه ديگري در مورد انتخابات نداريم، فكر به انتخابات كار شما فعالان سياسي است، نه ما، اگر متوجه شوم كه يكي از نيروهاي اجرايي در هر زماني به نفع كانديدايي (چه اصلاح طلب و چه اصولگرا ) تلاشي مي كند، يك لحظه او را نگه نمي دارم، آبرويم را كه از سر راه نياورده ام.

استاندار كرمانشاه در ادامه افزوده است: شخصي كه از قصرشيرين آمده بود درخواست داشت كه به مناطق غرب استان نگاه اقتصادي و نه امنيتي داشته باشيم كه من هم گفتم نگاه ما هم اقتصادي است و از روز اول پيگير بازگشايي مرزها بوده ايم و هم اكنون كار را به نقطه اي رسانده ايم كه تيله كوه، سومار و شوشمي تا كمتر از يك ماه ديگر بازگشايي مي شوند.

وي مي گوبد: خيلي از نقطه نظراتي كه در اين جلسه بيان شد را براي اجرا يادداشت كردم و خيلي از آنها در حال اجراست و گزارش هاي آنها را هم به مردم داده ام.

استاندار افزوده است: يكي از اين دوستان در باره اين گزارش ها مي گفت كه 'خوشحاليم كه مردم را محرم مي دانيد، مبادا اين پنجره به دليل مشغله يا هر چيز ديگري بسته شود'؛ گفتم؛ شايد خيلي ها از شفافيت بترسند؛ اما شما نگران نباشيد نه تنها اين پنجره بسته نمي شود كه آن را بازتر هم خواهيم كرد و كم و كيف اين بازتر شدن را در آينده خواهيد ديد.

رضايي بابادي در ادامه آورده است: بعد از من كسي كه به استان بيايد، نمي تواند استراحت كند و نمي تواند با مردم شفاف نباشد، مهم نيست چند وقت در كرمانشاه باشم اما مي خواهم سطح توقع مردم از استاندار را بالا ببرم، شايد كساني دوست داشته باشند بروم و مثلا در تهران وزير شوم يا كساني فراتر بروند و به كمتر از خروج من از كشور و سفير شدن راضي نباشند؛ اما من اينجا هستم و تا تحولي اساسي ايجاد نكنم نمي روم

وي اضافه كرده است: مهم نيست كه عده اي خيالبافي كنند از تهران رفتن يا خارج رفتن من (و چه بسا كساني هم آرزو كنند كه من فضانورد شوم و كلا از زمين بروم) اما من اينجا هستم و خوشحالم كه همه مردم استان اين امكان را دارند كه به اندازه منشي دفترم از رفت و آمدها اطلاع داشته باشند.

567