۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳،‏ ۱۹:۴۸
کد خبر: 81150939
۰ نفر
پيش ثبت نام هنرستان موسيقي پسران تا 31 خرداد

تهران بزرگ - ايرنا - با توجه به تغيير نظام آموزشي كشور، پذيرش هنرجو در هنرستان موسيقي پسران بعد از اتمام ششم ابتدايي از دوره متوسطه اول (پايه هفتم) انجام مي پذيرد.

به گزارش ايرنا از روابط عمومي هنرستان موسيقي پسران تهران، اين هنرستان با نزديك به يك قرن سابقه، به عنوان قديمي ترين و اصلي ترين مركز آكادميك آموزش موسيقي كشور، جهت كشف و پرورش استعدادهاي موسيقي بر اساس ضوابط و آيين نامه هاي آموزشي جديد اقدام به پيش ثبت نام از متقاضيان براي سال تحصيلي 94-93 مي كند.

متقاضيان مي توانند پس از تكميل فرم پيش ثبت نام، براي آشنايي با تئوري موسيقي، سلفژ و سازشناسي دوره اي را بگذرانند و پس از برگزاري آزمون تئوري و عملي برگزار و پس از اخذ نمره قبولي براي تعيين ساز به شوراي فني هنرستان معرفي مي شوند.

همچنين متقاضيان مقاطع هشتم و سوم راهنمايي و اول متوسطه فقط در صورت داشتن تبحر كافي در موسيقي با تشخيص هنرستان و از طريق آزمون پذيرش مي شوند.

هنرستان موسيقي پسران وابسته به اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان تهران و زير نظر اداره آموزش و پرورش منطقه 11 است.

متقاضيان براي پيش ثبت نام تا 31 خرداد ماه از طريق سايت هنرستان به آدرس www.tmbs.farhang.gov.ir اقدام يا به هنرستان موسيقي پسران واقع در خيابان وليعصر (عج)، تقاطع خيابان امام خميني(ره)، جنب تالار محراب، مراجعه كنند.

تهرام/1392/1348